Prezent od Microsoft dla posiadaczy Windows Phone: dodatkowe 20 GB w SkyDrive

Prezent od Microsoft dla posiadaczy Windows Phone: dodatkowe 20 GB w SkyDrive
Redakcja

21.12.2013 12:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Żyjemy w czasach cyfryzacji społeczeństwa i wielu elementów życia. Jednym z tego przykładów jest coraz intensywniejsze używanie chmur internetowych. Oczywiście przez afery takie jak ta związana z NSA wielu użytkowników odwróciło się od tego typu rozwiązań, niemniej rozwój rynku pokazuje, że mimo wszystko tendencja jest cały czas wzrostowa. Nie są to już usługi dla wybrańców, bo dostępnych jest wiele darmowych rozwiązań. Warto tu wspomnieć o Dropboksie, czy Google Drive. Również Microsoft ze swoim SkyDrive wprowadził spore zamieszanie i zgarnia sporą część rynku. Firma postanowiła z okazji świat zrobić miły prezent posiadaczom telefonów z systemem Windows Phone i zwiększyć ilość dostępnej przestrzeni.

Obraz

Do osób takich wysyłane są emaile pozwalająca na aktywowanie dodatkowych 20 GB przestrzeni w ramach chmury giganta na okres jednego roku. Co ciekawe, otrzymują go również osoby, które kiedyś korzystały z takich urządzeń i po prostu miały je przypisane do swojego konta Outlook – sam choć od półtora roku nie korzystam już na co dzień z WP, także otrzymałem taką wiadomość. Co ciekawe, w samym zarządzaniu przestrzenią w SkyDrive bonus ten jest nazwany jako "dodatek dla entuzjastów". Czyżby sam Microsoft uważał za takie osoby, które postanowiły postawić na jego rozwijającą się platformę mobilną?

Przypomnijmy, że dla nowych posiadaczy usługi dostępne jest 7 GB miejsca. Osoby korzystające z niej przed wielkimi zmianami jakie w ubiegłym roku nawiedziły Microsoft posiadają 25 GB, zaś ewentualni posiadacze Office 365 do dyspozycji otrzymują jeszcze kolejne 20 GB. W efekcie w zasadzie za darmo i w ramach posiadanych usług da się mieć aż 65 GB… i zastanawiać się, na co tak naprawdę można by to wykorzystać. Otrzymane pakiet można aktywować do 31 stycznia 2014 roku, lepiej zrobić to jak najszybciej, aby potem o tym nie zapomnieć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)