Problemy polskiego banku. W ING nie działa wiele usług (aktualizacja)

Problemy polskiego banku. W ING nie działa wiele usług (aktualizacja)09.03.2023 12:07
Bankomat
Bankomat
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | EyeEm

Chwilę przed godziną 12:00 w serwisie downdetector zaczęły pojawiać się kolejne zgłoszenia dotyczące awarii ING Bank. Użytkownicy raportują, że nie działają podstawowe usługi.

W ING Banku nie działa bankowość online i logowanie się do aplikacji mobilnej Moje ING mobile. Klienci polskiego banku nie mogą zalogować się na swoje konta, w efekcie czego utrudnione lub całkowicie niemożliwe jest korzystanie z bankowości internetowej.

Awaria ING Bank. Wykres ze zgłoszeniami użytkowników
Źródło zdjęć: © downdetector.com | Norbert Garbarek
Awaria ING Bank. Wykres ze zgłoszeniami użytkowników

Nie działa ING Bank. Awaria bankowości online i logowania do aplikacji

Najwięcej zgłoszeń dotyczących awarii ING Banku pochodzi z Katowic, Krakowa, Warszawy, Poznania i Wrocławia, ale też nie brakuje ich w mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju. Może to wskazywać na ogólnopolski charakter awarii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić kieszonkową klawiaturę Targus Folding Ergonomic Bluetooth Keyboard?

ING Bank Śląski na ten moment nie skomentował problemów z funkcjonowaniem bankowości on-line oraz aplikacji na smartfony. Będziemy aktualizować tekst, jak tylko pojawi się więcej informacji dotyczących czasu trwania problemów z bankowością lub powodów ich wystąpienia.

Aktualizacja, godz. 12:36

Jak wynika z malejącej ilości raportów w serwisie downdetector, problemy z bankowością internetową ING Banku nie powinny już występować. Trwająca ok. 30 minut awaria, w efekcie której część użytkowników była pozbawiona dostępu do bankowości internetowej i aplikacji Moje ING mobile została szybko rozwiązana. Polacy mogą znów bez przeszkód korzystać z usług ING Bank.

Norbert Garbarek, dziennikarz dobreprogramy.pl

Jesteś świadkiem próby oszustwa?Poinformuj nas o tym zdarzeniu!

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (30)