Problemy polskiego banku. W ING nie działa wiele usług (aktualizacja)

Problemy polskiego banku. W ING nie działa wiele usług (aktualizacja)

Bankomat
Bankomat
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | EyeEm
Norbert Garbarek
09.03.2023 12:07, aktualizacja: 09.03.2023 12:36

Chwilę przed godziną 12:00 w serwisie downdetector zaczęły pojawiać się kolejne zgłoszenia dotyczące awarii ING Bank. Użytkownicy raportują, że nie działają podstawowe usługi.

W ING Banku nie działa bankowość online i logowanie się do aplikacji mobilnej Moje ING mobile. Klienci polskiego banku nie mogą zalogować się na swoje konta, w efekcie czego utrudnione lub całkowicie niemożliwe jest korzystanie z bankowości internetowej.

Awaria ING Bank. Wykres ze zgłoszeniami użytkowników
Awaria ING Bank. Wykres ze zgłoszeniami użytkowników© downdetector.com | Norbert Garbarek

Nie działa ING Bank. Awaria bankowości online i logowania do aplikacji

Najwięcej zgłoszeń dotyczących awarii ING Banku pochodzi z Katowic, Krakowa, Warszawy, Poznania i Wrocławia, ale też nie brakuje ich w mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju. Może to wskazywać na ogólnopolski charakter awarii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ING Bank Śląski na ten moment nie skomentował problemów z funkcjonowaniem bankowości on-line oraz aplikacji na smartfony. Będziemy aktualizować tekst, jak tylko pojawi się więcej informacji dotyczących czasu trwania problemów z bankowością lub powodów ich wystąpienia.

Aktualizacja, godz. 12:36

Jak wynika z malejącej ilości raportów w serwisie downdetector, problemy z bankowością internetową ING Banku nie powinny już występować. Trwająca ok. 30 minut awaria, w efekcie której część użytkowników była pozbawiona dostępu do bankowości internetowej i aplikacji Moje ING mobile została szybko rozwiązana. Polacy mogą znów bez przeszkód korzystać z usług ING Bank.

Norbert Garbarek, dziennikarz dobreprogramy.pl

Jesteś świadkiem próby oszustwa?Poinformuj nas o tym zdarzeniu!

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)