Progamer na zawsze, czyli Creaton o pasji do gier. Konkurs! #IEM2016

Progamer na zawsze, czyli Creaton o pasji do gier. Konkurs! #IEM2016

06.03.2016 14:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakub Grzegorzewski, posługujący się w świecie e-sportu pseudonimem Creaton, jest zdecydowanie jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy reprezentujących nasz kraj na międzynarodowej scenie LoLa. Odnosił niemałe sukcesy w tejże grze, by nagle po prostu zniknąć na chwilę z radaru. Jak prywatnie nam zdradził, pasja do sieciówki okazała się jednak niezwykle silna, a bycia tak zwanym progamerem się nie zapomina.

Pod koniec zeszłego roku Creaton wraz z kolegami utworzył polską ekipę Illuminar Gaming, aby próbować powoli budować pozycję w League of Legends z nowym zespołem. Ambitnymi graczami szybko zainteresowali się sponsorzy, tacy jak Honor Polska, co miało wpływ na zmianę nazwy na Illuminar Honor Gaming, czy także ZOWIE, a więc BenQ. Zawodnicy kojarzeni są też z marką Plantronics i konkursami cosplay. Chętnie zasiadają w jury, co było widać na IEM 2016. Mają wielką nadzieję, że scena League of Legends w naszym kraju prężnie rozwinie się w najbliższych miesiącach.

Konkurs!

Mamy dla czytelników ciekawą koszulkę z zestawem gadżetów. Zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników zapraszamy do wykazania się inwencją oraz wypełnienia banalnego zadania. Prosimy wymyślić pseudonim dla gracza League of Legends.

Obraz

Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybierzemy najbardziej wg. nas oryginalną i chwytliwą. Na propozycje czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (85)
Zobacz także