Program Pomocy Autodesk dla bezrobotnych

Program Pomocy Autodesk dla bezrobotnych

19.01.2010 12:41

Firma Autodesk uruchomiła Program Pomocy kierowany do architektów, projektantów i inżynierów, którzy byli zatrudnieni w branży architektonicznej, inżynieryjnej, projektowej i produkcyjnej, a obecnie pozostają bez pracy. Program ma pomóc osobom zwolnionym z pracy w dobie spowolnienia gospodarczego w zachowaniu i poszerzeniu kwalifikacji.

W ramach Programu Pomocy Autodesk (Autodesk Assistance Program) udostępnione zostało oprogramowanie do projektowania, a także szkolenia oraz zasoby, które pomogą zwolnionym z pracy specjalistom utrwalić i rozszerzyć umiejętności w zakresie technologii 3D. Korzystający z programu mogą skorzystać z bezpłatnych licencji studenckich (w większości przypadków licencje na 13 miesięcy z wyłączeniem zastosowań komercyjnych) na najnowsze aplikacje Autodeska.

Ponadto Autodesk oferuje dla uczestników programu bezpłatne szkolenie on-line: szkolenie „na żądanie” dostępne 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu dzięki subskrypcji na kursy elektroniczne, Autodesk University on-line i podręcznikom elektronicznym. Dodatkowo na promocyjnych warunkach korzystający mogą skorzystać ze szkoleń bezpośrednich, przygotować się do uzyskania certyfikatów i zdać egzaminy w niższych cenach.

Więcej informacji na temat programu znaleźć można na stronie www.autodesk.pl/assistance.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)