Promocja na cdp.pl z okazji Dni Tolkiena

Promocja na cdp.pl z okazji Dni Tolkiena

Screenshot z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Screenshot z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Karolina Kowasz
25.03.2014 13:35

25 marca obchodzimy ogólnoświatowy Dzień Czytania Tolkiena. To nieformalne święto zostało wprowadzone kilka lat temu przez The Tolkien Society, międzynarodową organizację skupiającą fanów tego pisarza. Z tej okazji cdp.pl zdecydowało się na promocję gier, e-booków i innych rzeczy związanych z uniwersum Władcy Pierścieni.

Screenshot z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy
Screenshot z gry Władca Pierścieni: Wojna na Północy

Serwis proponuje nam dwie gry w obniżonych cenach. Dzięki przecenie ze 119,99 złotych na niecałe trzydzieści, możemy tanio kupić LEGO Lord of the Rings: Władca Pierścieni. Gra została stworzona przez brytyjskie studio Traveller’s Tales, które zajmuje się tworzeniem głównie gier na licencji LEGO. Tytuł, poza rozgrywką dla jednego gracza, oferuje także tryb kooperacji dla dwóch osób na jednym ekranie. Drugą oferowaną przez cdp.pl grą jest Władca Pierścieni: Wojna na Północy, RPG, które z założenia miało skupiać się na rozgrywce wieloosobowej. Mimo że produkcję można ukończyć samodzielnie, warto zrobić to przez Internet, dzięki czemu wspomagać nas będą prawdziwi gracze zamiast komputera. Cena tytułu to 7,49 złotych.

Poza grami możemy zakupić w promocji także e-booka Władca Pierścieni za 46,19 złotych lub audiobooka Władca Pierścieni Tom I-III w cenie 59,99 złotych. Osoby preferujące oglądanie filmów mogą zdecydować się na produkcje Petera Jacksona, kosztujące 23,99 złotych każda.

Jest to dobra okazja do skompletowania domowej biblioteczki, zarówno gier, filmów jak i książek. Pełną ofertę serwisu znajdziecie tutaj.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)