Przypominamy o konferencjach IT Academic Day

Przypominamy o konferencjach IT Academic Day

Wojciech Kowasz
29.11.2010 14:17

Przypominamy, że zbliżają się kolejne spotkania pod hasłem IT Academic Day. Jest to cykl bezpłatnych konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

W przyszłym miesiącu konferencje IT Academic Day odbędą się w kolejnych miastach - już 1 grudnia spotkanie zaplanowano na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz na Uniwersytecie Gdańskim. 2 grudnia z kolei na ITAD zaprasza Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu. Kolejne spotkania odbędą się 6 grudnia na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, 7 grudnia na Politechnice Warszawskiej, a 8 grudnia aż potrójnie, bo na Politechnice Częstochowskiej, Uniwersytecie Łódzkim i Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Pełny harmonogram konferencji dostępny jest oczywiście na stronie głównej cyklu IT Academic Day. Rejestracja na spotkania odbywa się w serwisie CodeGuru.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)