Przyspieszamy z Intelem i Asusem – zaczynamy nowy konkurs

Przyspieszamy z Intelem i Asusem – zaczynamy nowy konkurs01.12.2014 19:28
Przyspieszamy z Intelem i Asusem – zaczynamy nowy konkurs
Redakcja

Wiemy, że lubicie nasze konkursy. Dzisiaj więc rozpoczynamy dlaWas nowy konkurs, poświęcony overclockingowi, a w szczególnościrozwiązaniom z tej dziedziny stosowanym w najnowszych generacjachmikroprocesorów Intela i płyt głównych firmy ASUS. Jak słuszniemyślicie, to właśnie te firmy ufundowały całkiem atrakcyjne nagrody.

Zasady konkursu, który potrwa od dzisiaj do piątku, są całkiemproste. Każdego dnia publikowane będą po dwa pytania konkursowe,wyświetlane przez 24 godziny. Zalogowani w naszym serwisieCzytelnicy mogą udzielać na nie odpowiedzi w poniższym formularzu.Wszyscy ci, którzy odpowiedzą poprawnie na dziesięć pytań, wezmąudział w losowaniu jednej z trzech nagród.

Nagrody

Główną nagrodą w naszym konkursie jest:

ASUS Transformer Book T100, zprocesorem Intel Atom Bay Trail-T Z3740, 2 GB RAM, ekranem dotykowym10,1” i dyskiem 500 GB, działającym pod kontrolą systemu Windows8.1.

Pozostałe dwie nagrody to dyski półprzewodnikowe (SSD) Intel 530 Series o pojemności120 GB, z interfejsem SATA3. Ich szybkość odczytu to 540 MB/s, zaś zapisu 480 MB/s.

Z regulaminem konkursu możecie zapoznać się tutaj.Zapraszamy do zabawy!

Pytania – zestaw 1

  1. czym różnią się od siebie czipsety Intel Z97 i Intel H97?
  1. co oznacza pierwsza cyfra w numeracji procesorów Core Intela?

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)