Przywiązał ja do dachu auta i jeździł tak po Moskwie. Dostał mandat

Przywiązał ja do dachu auta i jeździł tak po Moskwie. Dostał mandat

Przywiązał ja do dachu auta i jeździł tak po Moskwie. Dostał mandat
Źródło zdjęć: © Instagram | sergey_kosenko
Adam Gaafar
10.08.2021 14:32

Popularny rosyjski influencer Siergiej Kosenko wpadł na nietypowy pomysł na przyciągnięcie swoich fanów. Zakneblował swoją partnerkę, przywiązał ją do dachu Bentley’a, a następnie jeździł tak po ulicach Moskwy. Nagranie z tego wydarzenia zdobyło tysiące polubień na Instagramie.

Konto rosyjskiego influencera obserwuje na Instagramie ponad 5 mln osób. Popularność zapewniły mu nagrania oryginalnych i często niebezpiecznych akcji. W jednej z nich Kosenko przywiązał do dachu Bentley’a swoją partnerkę, dodatkowo przypinając ją do siebie kajdankami.

Jak można zauważyć na opublikowanym nagraniu, niecodzienny widok wzbudził zainteresowanie osób mijanych na ulicach Moskwy przez Kosenkę i jego partnerkę. Materiał zdobył do tej pory ponad 88 tys. polubień w serwisie Instagram.

Sergey Kosenko • Girlfriend • Trust Test [Instagram Influencer Faces Flak For Trust Test Stunt]

Nagraniem zainteresowali się jednak nie tylko fani influencera, ale także urzędnicy z Moskiewskiego Inspektoratu Ruchu Drogowego, którzy nałożyli na internetową gwiazdę mandat w wysokości 750 rubli (równowartość ok. 40 zł).

Należy dodać, że to kolejna kara otrzymana przez Kosenkę za wybryki drogowe. Bentley wykorzystany w najnowszym nagraniu jest wypożyczony i obecnie jest do niego przypisanych 68 niezapłaconych mandatów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)