Publiczna beta Adobe Audition dla Mac OS X

Publiczna beta Adobe Audition dla Mac OS X

09.11.2010 15:24

Na blogu Adobe Labs pojawiła się dziś publiczna Beta przeznaczonej dla Mac OS X wersji profesjonalnego oprogramowania do tworzenia o obróbki muzyki, Adobe Audition Beta 1. Jest to pierwsze wydanie tego programu dla komputerów Mac.

Adobe Audition dla Mac OS X został zbudowany od podstaw na nowym, przystosowanym do pracy na komputerach Mac silniku. Jego flagową cechą jest natywne wsparcie dla dźwięku przestrzennego w standardzie 5.1. Program dostarcza kompletny zestaw narzędzi potrzebny do nagrywania, edycji i masteringu pojedynczych plików lub wielościeżkowych sesji nagraniowych. Ponadto program w tej wersji otrzymał nowy mechanizm usuwania szumów, nowy system rekonstrukcji dźwięku o dużo szerszych niż dotąd możliwościach oraz nowe efekty (de-hummer, de-esser). Znajdziemy tu również wszystkie znane z wersji dla Windows narzędzia, jak synchronizacja dźwięku z wideo, wsparcie dla ASIO, wielopasmowy kompresor (Analog-modeled Multiband Compressor) pozwalający na dynamiczną kontrolę dźwięku i tak dalej.

Adobe Audition Beta 1 dla Mac OS X można pobrać w dziale PROGRAMY -> Multimedia -> Tworzenie i edycja muzyki. Dostępna jest również wersja dla systemu Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)