R2płatnik za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

R2płatnik za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!

R2płatnik za darmo dla naszych czytelników! Tylko dziś do północy!
14.03.2016 00:01, aktualizacja: 07.07.2016 13:33

Naszą akcję z firmą Reset2 kończymy prawdziwym hitem. Jeżeli prowadzicie firmę i szukacie dobrego oprogramowania do kadrowo-płacowego to mamy dla Was niespodziankę: specjalną, bezpłatną wersję programu R2płatnik. Tylko dzisiaj, tylko do północy!

R2płatnik to flagowy produkt wrocławskiej firmy Reset2, jeden z najbardziej cenionych i najdłużej rozwijanych programów kadrowo-płacowych na rynku. Umożliwia prowadzenie ewidencji pracowników, rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń oraz rozliczanie z Urzędem Skarbowym i ZUSem. Oferuje możliwość obsługi wielu podmiotów o różnej formie prawnej, nadaje się do wspomagania działalności zarówno małych i średnich firm, jak i biur rachunkowych.

Program pozwala na sporządzanie umów o pracę według dostosowywalnego wzorca i prowadzenie szczegółowej ewidencji pracowników z podziałem na grupy, przypominaniem o upływających terminach badań lekarskich i kursów BHP, ewidencjonowaniem zgłoszeń i wyrejestrowań z ubezpieczeń; rozliczaniem potrąceń, pożyczek, ekwiwalentów i ryczałtów, ewidencjonowanie przysługującego na danym stanowisku wyposażenia (np. odzieży ochronnej) i kontrolę okresu jego użytkowania itd.

Obraz

Równie rozbudowana jest część aplikacji odpowiadająca za rozliczanie czasu pracy. Tu R2płatnik pozwala na ustalanie nominalnego czasu pracy dla grup pracowników, kontrolę godzin do odpracowania lub do odbioru przez pracownika, daje możliwość współpracy z systemami rejestracji czasu pracy oraz z systemami rozliczeń czasu pracy kierowców (tachograf), a także ewidencjonowanie i rozliczanie urlopów pracowniczych. Dostępne są także tak specyficzne opcje jak np. rozliczanie kosztów płacowych zleceń (kontaktów, projektów) realizowanych przez firmę, na podstawie rozliczenia pracy świadczonej przez poszczególnych pracowników.

Kolejny moduł to rozliczenie wynagrodzeń. R2płatnik pozwala na stworzenie systemu naliczania wynagrodzeń według indywidualnych wymagań, oddając do dyspozycji unikalny sposób parametryzacji nowych składników płacowych (zgodnie z regulaminem wynagradzania), a także elastyczne rozliczanie kosztów wynagrodzeń. Program pozwala na generowanie i ewidencjonowanie list płac (w tym także tworzenie wielu list w miesiącu), aktualizację parametrów naliczania przez Internet, rozbudowane wyjaśnienia wyliczeń kluczowych składników (urlopy, chorobowe), automatycznie naliczanie trzynastek, wyrównań i korekt, wydruki list płac oraz pasków dla pracowników. Możliwe jest także rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy zlecenia i o dzieło) oraz wydruk poleceń przelewów (wynagrodzenia, podatki, składki ZUS).

Obraz

Do pobrania udostępniamy ograniczoną, ale w pełni bezpłatną wersję R2płatnika w edycji MINI, przygotowaną przez producenta specjalnie dla czytelników portalu dobreprogramy.pl. Program w tej edycji ma posiada pełną funkcjonalność, posiada jedynie limit pracowników rozliczanych każdego miesiąca. Wymaga bezpłatnej rejestracji do 20 marca 2016 r. poprzez formularz dostępny z poziomu programu, po jego uruchomieniu. Licencja na program jest bezterminowa, z 12-miesięcznym abonamentem na aktualizacje. Akcja kierowana jest tylko dla nowych klientów Reset2 (brak możliwości zarejestrowania bezpłatnej wersji programu na ten sam NIP). Możliwy jest upgrade do wyższych wariantów R2płatnika na preferencyjnych warunkach - można tego dokonać od razu razu (cena programu w edycji MINI jest wówczas odliczany od kosztu aktualizacji) lub po roku (z 50-procentowym rabatem).

Bezpłatną wersję programu R2płatnika można pobrać w dziale Programy → Firma → Programy kadrowo-płacowe

Zgodnie z zapowiedzią, równolegle udostępniamy też dwukrotnie dłuższą (120-dniową) wersję testową programu finansowo-księgowego R2fk dla firm prowadzących tzw. "pełną księgowość". Zapraszamy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)