Rabaty na elektronikę w x‑kom. Inspiracją jest IEM w Katowicach

W x-kom czekają 3 promocje dla graczy, fot. shutterstock
W x-kom czekają 3 promocje dla graczy, fot. shutterstock
Oskar Ziomek

24.02.2020 08:00, aktual.: 25.02.2020 09:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na przełomie lutego i marca gracze świętują, kierując swój wzrok ku Katowicom i zawodom Intel Extreme Masters. Z tej okazji x-kom przygotował 3 promocje z gamingiem w roli głównej. Laptopy, monitory i komponenty oraz wiele akcesoriów czekają w obniżonych cenach.

Graj ze wszystkimi

Czas przygotować się do walki w grze i zgodnie z hasłem akcji promocyjnej w x-kom, być ready2play. Bogaty wybór produktów pozwala uzupełnić ekwipunek gracza lub skompletować go od zera. Oto kilka propozycji z tego, co przygotowano w x-kom:

Jak skorzystać z promocji?

Aby kupić produkty w obniżonych cenach, na etapie składania zamówienia należy skorzystać z kodu rabatowego ready2play. Promocja trwa od 24 lutego do 1 marca 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych i nie łączy się z innymi promocjami.

Obraz

Aby sprawdzić wszystkie oferty, przejdź do promocji ready2play w x-kom.

Graj z Lenovo

Jeśli masz leciwy laptop, który dostaje czkawki już na ustawieniach średnich, to znak, że czas przesiąść się na coś mocniejszego. Szeroki wybór notebooków gamingowych Lenovo czeka w innej promocji sklepu x-kom. Oprócz laptopów można tu też znaleźć monitory dla graczy.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z niższych cen, podczas składania zamówienia należy posłużyć się kodem rabatowym lenovo-iem. Promocja trwa do 1 marca 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych i nie łączy się z innymi promocjami.

Obraz

Aby sprawdzić wszystkie oferty, przejdź do promocji Lenovo w x-kom.

Graj z Logitech

Kolejna promocja to szansa na tańszy zakup urządzeń firmy Logitech. Czekają myszy, klawiatury i słuchawki, bez których nie ma co myśleć o wygodnej grze na najwyższym poziomie. W x-kom przygotowano między innymi:

Jak skorzystać z promocji?

Ta promocja nie wymaga aktywacji kodu rabatowego, ceny są już obniżone. Oferta obowiązuje od 21 lutego do 15 marca 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych i nie łączy się z innymi promocjami.

Obraz

Aby sprawdzić wszystkie oferty, przejdź do promocji Logitech w x-kom.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)