Reakcje w Messengerze już są! W końcu na Facebooku mamy łapkę w dół

Reakcje w Messengerze już są! W końcu na Facebooku mamy łapkę w dół

Reakcje w Messengerze już są! W końcu na Facebooku mamy łapkę w dół
23.03.2017 16:13, aktualizacja: 24.03.2017 14:12

Na początku marca pisaliśmy o uruchomieni zamkniętych testów reakcji w najpopularniejszym komunikatorze świata – facebookowym Messengerze. Na blogu serwisu ukazał się właśnie komunikat o wprowadzeniu reakcji (ale nie tylko) dla wszystkich użytkowników.

Obraz

Reakcje pojawiły się dokładnie w takiej samej formie i liczbie, w jakiej dostępne były w testach. Mamy zatem Lubię to!, Super!, Ha ha, Wow, Przykro Mi i Wrr, ale także... długo wyczekiwaną na Facebooku łapkę w dół. Oczywiście w pozytywnym i otwartym świecie Facebooka nie wyraża ona negatywnego nastawienia, a jedynie odmowę. Reakcje są dostępne tylko w rozmowach grupowych.

Aby zareagować na daną wiadomość, wystarczy przytrzymać na niej palec. Wystawione reakcje będą widoczne w rogu wiadomości, dostępny będzie także przegląd wszystkich reakcji z odpowiednim podziałem. Wyświetlane będą także w Messengerze różne animacje, pełnoekranowe, podobnie jak dziś w przypadku wiadomości o treści .

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Reakcje to nie jedyna nowość: znacznie bardziej rozbudowano system przywoływania uczestników rozmowy. Odtąd po wpisaniu @ otrzymamy listę uczestników rozmowy, z których będzie można wybrać konkretną osobę. Po wysłaniu wiadomości z taką zawartością, użytkownik otrzyma powiadomienie push. Najnowszą wersję Messengera można znaleźć w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)