W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Red Crucible: Firestorm – drużynowy, militarny FPS osadzony we współczesnych realiach konfliktów zbrojnych.

bETHbEZh

W tej nastawionej na multiplayer strzelance wcielamy się w rolę żołnierza, który wybierając pomiędzy oddziałami "dobrych" i "złych" toczy nieustanny bój o przetrwanie i jak najszybsze wyeliminowanie przeciwnika z gry.

Stara się on również systematycznie podnosić swą rangę i unowocześniać wyposażenie. Pomaga w tym dobrze przygotowany ogólny system ulepszania postaci z możliwością wpływania na elementy wyposażenia i uzbrojenia.

Autorzy projektu postanowili oddać graczowi możliwie dużą wolność i swobodę działania na polu bitwy, dzięki czemu to całkowicie do nas należy decyzja o przyszłej strategii. Pozycja pełna jest aspektów taktycznych, więc przed przystąpieniem do starcia należy dobrze rozważyć kwestię doboru broni, pojazdu i zajmowanej na polu walki pozycji. Nie bez znaczenia pozostają cały czas celne oko, kalkulacja i właściwa ocena danej sytuacji.

bETHbEZj

Również tempo akcji w grze jest mocno zróżnicowane i często zdarza się, że rozgrywka nie toczy się w błyskawicznym tempie. Zależy ona od aktualnego uzbrojenia, poziomu umiejętności, orientacji w terenie czy mapy, w której się właśnie znajdujemy.

Red Crucible: Firestorm posiada dobrą oprawę audiowizualną, w miarę wysoki realizm ruchu postaci jak również przebiegu całej bitwy. Dzięki zaawansowanemu systemowi odwzorowania otoczenia, przestrzeni oraz arsenału tytuł świetnie oddaje klimat i realia panujące na polu walki.

Grę Red Crucible: Firestorm można pobrać w dziale:

Programy (dla Windows) -> Gry -> Akcja i strzelanki.

bETHbEZp

Tytuł dostępny jest także dla systemu OS X.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (22)
bETHbFaf