Reddit nie działa. Są problemy z ładowaniem treści na stronie głównej (aktualizacja)

Reddit nie działa. Są problemy z ładowaniem treści na stronie głównej (aktualizacja)
04.05.2021 20:39
Reddit zmaga się z awarią
Reddit zmaga się z awarią
Źródło zdjęć: © GETTY, SOPA Images/LightRocket via Gett | SOPA Images

Popularny serwis reddit zmaga się z awarią - wynika z raportów w serwisie downdetector. Choć popularny jest głównie w USA, skutki awarii można odczuć także w Polsce. Użytkownicy po prostu nie mogą korzystać ze strony.

Problemy z dostępem do treści na reddicie zaczęły się tuż przed godziną 20:00. W ciągu zaledwie kilku minut do serwisu downdetector spłynęło kilkaset zgłoszeń od osób, które zauważyły, że serwis jest niedostępny. Do amerykańskiej wersji serwisu spłynęły ponad 43 tys. raportów.

Serwis reddit w czasie awarii
Źródło zdjęć: © WP | Oskar Ziomek
Serwis reddit w czasie awarii

Reddit ma problem z ładowaniem treści w serwisie, ale strona jako taka działa. Sugeruje to problem z bazą danych, który niekoniecznie musi być bezpośrednio powiązany usługodawcą odpowiadającym za sam hosting. W chwili pisania niniejszego tekstu, strona reddita włącza się bez zbędnej zwłoki, tyle tylko, że ładuje się jedynie zarys strony głównej, bez właściwej treści.

Trwa awaria reddita
Źródło zdjęć: © downdetector
Trwa awaria reddita

Co ciekawe, w momencie pisania niniejszego tekstu, reddit nie wydał żadnego oficjalnego komunikatu w sprawie awarii w swoich mediach społecznościowych. Możliwe więc, że źródło problemu wciąż nie jest znane, a sprawa rozwojowa.

Aktualizacja, godz. 21:05

Jak wynika z gwałtownego spadku zgłoszeń w serwisie downdetector, ale i obserwacji reddita, awaria została już najpewniej całkowicie wyeliminowana. Strona działa w tym momencie bez zarzutu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)