Restauracje North Fish z nową aplikacją i programem lojalnościowym

Restauracje North Fish z nową aplikacją i programem lojalnościowym

Restauracje North Fish z nową aplikacją i programem lojalnościowym (fot. YouTube @ North Fish)
Restauracje North Fish z nową aplikacją i programem lojalnościowym (fot. YouTube @ North Fish)
30.10.2019 15:27

Lubicie ryby, owoce morza lub potrawy vege pod różnymi postaciami? Sieć gastronomiczna North Fish wprowadziła nową aplikację na smartfony, w której znajdziemy między innymi kompleksowy program lojalnościowy. Można zjeść smacznie i taniej.

Alergeny, menu, promocje i nowy program z punktami

Poza kwestią załapywania się na różnego typu zniżki i nagrody, aplikacja North Fish umożliwia dokładne sprawdzenie aktualnej oferty z cenami, wartościami odżywczymi i alergenami dla każdej z pozycji. Dzięki temu osoby cierpiące na alergie pokarmowe mogą zaplanować odpowiedni posiłek, a każdy głodny entuzjasta ryby, owoców morza czy dań vege, sprawdzi na co najbardziej miałby ochotę. Znajdziemy też najbliższe restauracje North Fish.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Program lojalnościowy opiera się o Nort Fish Club. Każdy użytkownik będzie mógł zarejestrować się w klubie otrzymując unikalne konto. Po okazaniu aplikacji przy płaceniu za dania w restauracji zostaną naliczone punkty, które można wymieniać na różne nagrody. Każda wydana złotówka, to dziesięć punktów na koncie Noorth Fish Club. Poza tym dostajemy aktualne kupony czy informacje o nowościach.

Sieć North Fish to mimo zagranicznie brzmiącej nazwy polski biznes powstały w 2002 roku. Nazwa odwołuje się do inspiracji Skandynawią i tamtejszym zdrowym podejściem do jedzenia. Użytkownicy aplikacji w sklepie Google chwalą jakość potraw, które według nich są ponad typowymi sieciami fast foodów jak np. McDonald’s czy KFC. Obecnie sieć jest drugą wiodącą w Europie i pierwszą w Polsce, jeśli rozpatrujemy nakierowanie na ryby i owoce morza.

Pozytywny odzew klientów, choć nie do końca

Ciekawe, że aplikacja ma tak dobre oceny w Google, a to tylko program dla sieci restauracji. Ponad cztery gwiazdki i w większości bardzo pozytywny odzew. Chociażby w jednym z komentarzy możemy przeczytać, że w odniesieniu do poprzedniej wersji aplikacji, nowa "bije ją na głowę przez dodanie programu lojalnościowego. (…) Wszystkim znajomym którzy uparcie chodzą na "obiady" do Mc itd. polecam North Fish. Za kilkanaście złotych jem rybkę z różnymi dodatkami."

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Podobnych komentarzy jest niemało, chociaż i znajdą się przeciwnicy zmian "Mam wrażenie że jest drożej niż było (…) Obecnie promocje nie łączą się jak wcześniej i za to duży minus. Jak dla mnie ważne było tanio zjeść a nie punkty zbierać". Sam nie jestem bywalcem sieci North Fish i ciężko odnieść mi się do różnicy w cenach czy wyższości starego lub nowego programu lojalnościowego, ale aplikacja dostępna na Androida i iOS wydaje się całkiem dobrze przemyślana i przyjazna dla użytkownika.

Aplikację możesz pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)