Revolver Star na weekend – bez przebiegłości nie zniszczysz wszystkiego

Strona głównaRevolver Star na weekend – bez przebiegłości nie zniszczysz wszystkiego
23.07.2016 09:55
Revolver Star na weekend – bez przebiegłości nie zniszczysz wszystkiego
bDYSsugm

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Revolver Star – zręcznościową strzelankę 2D stanowiącą kolejny przykład na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnego wyniszczenia przeciwnika, to tematyka ponadczasowa, która nigdy nie przeminie.

bDYSsufF

Inspirowany na hitach sprzed lat Revolver Star w dalszym ciągu realizuje klasyczny scenariusz dla tego typu pozycji polegający na jak najszybszym wybiciu wszystkich wrogich jednostek przy minimalnych stratach własnych i dotarciu do jak najdalszych układów.

Revolver Star - Trailer

Gra stawia raczej na ilość obiektów mogących nas zniszczyć niż na sztuczną inteligencję nieprzyjaciół. Napierają oni bez przerwy z góry ekranu, co zresztą stanowi główną oś całej rozgrywki, ale podstawowym problemem jest nie tyle ich zbijanie, co przedzieranie się przez kolorowe odłamki, pociski, strumienie ognia oraz iluminujące przedmioty nie tracąc przy tym z oczu swojego statku. Z pokonanych przeciwników sypią się monety, dzięki którym gracz realizuje plan podstawowy czyli systematyczne powiększanie dorobku punktowego.

bDYSsufH

Revolver Star to nie tylko kosmiczna rąbanka bez opamiętania. Oprócz umiejętności zręcznościowych, precyzji i skupienia przyda się jeszcze odrobina strategii. Wszystko to za sprawą ciekawie skonstruowanego systemu naszego uzbrojenia. Wyglądem, a także działaniem przypomina on bęben tytułowego rewolweru. Obracając go staramy się zapełnić wszystkie komory zarówno wrogimi jednostkami jak również odłamkami skalnymi. Dopiero wówczas mamy szanse na podróże w dalsze układy. Staramy się więc, by magazynek zawsze był pełny i skonfigurowany adekwatnie do panującej sytuacji na planszy gry.

Revolver Star to nieprzeciętna i wciągająca produkcja wymagająca od gracza bardzo dużej zręczności, sprawności, a także przebiegłości. Akcja co prawda nie rozgrywa się w zabójczym tempie, ale za to przedarcie się przez ogień nieprzyjaciela będzie chwilami graniczyło z cudem.

Grę Revolver Star można pobrać w dziale:

bDYSsufN

Zapraszamy do zabawy!

Udostępnij:
bDYSsugD