Rival 700 myszka z ekranem OLED od SteelSeries i kolejny konkurs #IEM2016

Rival 700 myszka z ekranem OLED od SteelSeries i kolejny konkurs #IEM2016

Rival 700 myszka z ekranem OLED od SteelSeries i kolejny konkurs #IEM2016
Krzysztof Fiedor
05.03.2016 14:39

Na imprezie dla graczy nie mogło zabraknąć uznanego producenta akcesoriów dla graczy. Tym razem w kuluarach reprezentant marki SteelSeries pokazał nam najnowszy model myszki dla graczy, Rival 700. Sprzęt ma przyciągnąć fanów marki ciekawym dodatkiem w postaci wyświetlacza OLED. Sprzęt będzie dostępny w sprzedaży już w kwietniu. Cena sugerowana to 449 PLN. Tanio nie jest, jednak nie myślcie że wyświetlacz to bajer służący jedynie do wyświetlania swojej grafiki - w wideo znajdziecie szczegółowe omówienie większości funkcji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Kolejny prezentowany sprzęt to słuchawki SteelSeries Siberia 350. Zupełnie nowy model, z ulepszonymi przetwornikami i systemem dźwięku przestrzennego DTS Headphone X. To również całkowita świeżynka, premiera już niedługo, a my chętnie weźmiemy je do testów.

Konkurs

Kolejny konkurs przed Wami. Zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników zapraszamy do prostej i przyjemnej zabawy. Tym razem prosimy Was o opisanie, jak byście wykorzystali funkcje i możliwości myszki Rival 700 w swojej ulubionej grze.

Obraz

Nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź, a pomocne okaże się wideo załączone do tego wpisu. Jest o co walczyć, nagrodą jest świetna mysz do CS: GO, SteelSeries Rival 100. Na propozycje czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)