Road Racing: Traffic Driving na weekend - ściganie po polsku

Strona głównaRoad Racing: Traffic Driving na weekend - ściganie po polsku
02.07.2016 13:18
Road Racing: Traffic Driving na weekend - ściganie po polsku

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Road Racing: Traffic Driving – świetną grę wyścigową rodzimej produkcji, w tym przypadku autorstwa studia programistycznego z Wrocławia.

Mamy w niej do dyspozycji mnóstwo tras, wachlarz możliwości personalizacji wyglądu oraz ulepszania osiągów samochodów, zaawansowany system wzmocnień i rankingu, dwa odmienne sposoby na sterowanie bolidem, ale przede wszystkim otrzymujemy tu bardzo wciągającą rozgrywkę!

Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Road Racing - Official Launch Trailer || T-Bull

Ciekawym urozmaiceniem w grze jest system doboru i niepowtarzalności danej trasy, która pojawia się na bieżąco w trakcie trwania rozgrywki. Dzięki temu zabawa szybko się nie nudzi, a ściganie może trwać wręcz godzinami. Dodatkową atrakcją są różne misje, które dobrze jest wykonać w trakcie jazdy (zebranie z toru określonej liczby monet czy wyłapanie kompletu liter, z których ułoży się zadane słowo), a w nagrodę otrzymujemy wirtualną walutę, którą najlepiej spożytkować na różnej maści usprawnienia.

Ponadto istnieje opcja ścigania się w „klasycznych” wyścigach czyli rywalizacja o możliwie najwyższą lokatę z innymi pojazdami. Czasem może się zdarzyć, że w trakcie zabawy w pościg ruszy za nami wirtualna policja, co również wyzwala niemałe emocje i wygląda bardzo efektownie.

Produkcja ma świetną oprawę graficzną, zarówno trasy jak i samochody robią świetne wrażenie dzięki kolorystyce i dbałości o wszelkie detale. Scenerie również mogą się podobać. Całości dopełnia dynamiczna muzyka, która podkręca nastrój panujący w grze.

Grę Road Racing: Traffic Driving można zintegrować z usługą Gry Google Play, aby zapisywać wyniki w chmurze Google i porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają inni zawodnicy.

W tytule co prawda nie zabrakło opcji mikropłatności, ale fakt ten nie powoduje, że stajemy na straconej pozycji w stosunku do tych, którzy zdecydują się „zainwestować” prawdziwe środki. Przewija się też trochę reklam do obejrzenia, dzięki czemu również możemy szybciej i łatwiej awansować.

Grę Road Racing: Traffic Driving można pobrać w dziale:

Programy (dla Android) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Road Racing: Traffic Driving na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)