Road Racing: Traffic Driving na weekend - ściganie po polsku

Road Racing: Traffic Driving na weekend - ściganie po polsku

Road Racing: Traffic Driving na weekend - ściganie po polsku
Rafał Szramowiat
02.07.2016 13:18

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Road Racing: Traffic Driving – świetną grę wyścigową rodzimej produkcji, w tym przypadku autorstwa studia programistycznego z Wrocławia.

Mamy w niej do dyspozycji mnóstwo tras, wachlarz możliwości personalizacji wyglądu oraz ulepszania osiągów samochodów, zaawansowany system wzmocnień i rankingu, dwa odmienne sposoby na sterowanie bolidem, ale przede wszystkim otrzymujemy tu bardzo wciągającą rozgrywkę!

Gra przeznaczona jest na urządzenia mobilne z systemem Android.

Road Racing - Official Launch Trailer || T-Bull

Ciekawym urozmaiceniem w grze jest system doboru i niepowtarzalności danej trasy, która pojawia się na bieżąco w trakcie trwania rozgrywki. Dzięki temu zabawa szybko się nie nudzi, a ściganie może trwać wręcz godzinami. Dodatkową atrakcją są różne misje, które dobrze jest wykonać w trakcie jazdy (zebranie z toru określonej liczby monet czy wyłapanie kompletu liter, z których ułoży się zadane słowo), a w nagrodę otrzymujemy wirtualną walutę, którą najlepiej spożytkować na różnej maści usprawnienia.

Ponadto istnieje opcja ścigania się w „klasycznych” wyścigach czyli rywalizacja o możliwie najwyższą lokatę z innymi pojazdami. Czasem może się zdarzyć, że w trakcie zabawy w pościg ruszy za nami wirtualna policja, co również wyzwala niemałe emocje i wygląda bardzo efektownie.

Produkcja ma świetną oprawę graficzną, zarówno trasy jak i samochody robią świetne wrażenie dzięki kolorystyce i dbałości o wszelkie detale. Scenerie również mogą się podobać. Całości dopełnia dynamiczna muzyka, która podkręca nastrój panujący w grze.

Grę Road Racing: Traffic Driving można zintegrować z usługą Gry Google Play, aby zapisywać wyniki w chmurze Google i porównywać nasze rezultaty z tymi, które osiągają inni zawodnicy.

W tytule co prawda nie zabrakło opcji mikropłatności, ale fakt ten nie powoduje, że stajemy na straconej pozycji w stosunku do tych, którzy zdecydują się „zainwestować” prawdziwe środki. Przewija się też trochę reklam do obejrzenia, dzięki czemu również możemy szybciej i łatwiej awansować.

Grę Road Racing: Traffic Driving można pobrać w dziale:

Programy (dla Android) -> Gry.

Zapraszamy do zabawy, a jeśli chcecie pograć w Road Racing: Traffic Driving na PC, to polecamy skorzystać z emulatora Androida.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (17)