Robert Lewandowski ma swoją grę mobilną na Androida oraz iOS-a

Robert Lewandowski ma swoją grę mobilną na Androida oraz iOS-a

fot. Robert Gorączniak, wikipedia/ CC BY 3.0
fot. Robert Gorączniak, wikipedia/ CC BY 3.0
Łukasz Maślanka
15.06.2016 11:52

W polskiej piłce nożnej dawno nie było gwiazdy tego formatu, jaką jest Robert Lewandowski z (jeszcze?) Bayernu Monachium. Popularny „Lewy” robi, co może, aby wycisnąć jak cytrynę chwile swojej największej chwały i angażuje się w coraz to nowe działania promocyjne. Piłkarz Bayernu Monachium próbuje nawet podbić rynek aplikacji mobilnych, a wszystko za sprawą gry Lewandowski: Euro Star 2016 wydanej na Androida oraz iOS.

fot. Robert Gorączniak, wikipedia/ CC BY 3.0
fot. Robert Gorączniak, wikipedia/ CC BY 3.0

Trzeba przyznać, że aplikacja stworzona pod patronatem Roberta Lewandowskiego i z wykorzystaniem jego wizerunku jest udanym produktem. W grze wcielamy się w zawodnika, który jest bardzo podobny do popularnego „Lewego”. Naszym zadaniem jest jak najdłużej żonglować piłką. Nie jest to sztuka łatwa, bo wymaga sporego refleksu. Wszystko za sprawą mechaniki sterowania. Aby odbić piłkę, należy w odpowiednim momencie nacisnąć mały okrąg wyświetlający się na ekranie. Bez koncentracji więc ani rusz.

Za sukcesy osiągane w grze będziemy zdobywać wirtualne złote monety, które pozwolą kupić nowe elementy stroju naszego zawodnika (np. korki, koszulki, getry itp.), a także nowe scenerie, w których będziemy podbijać futbolówkę. Możemy też liczyć na dostęp do kolejnych piłkarskich sztuczek towarzyszących żonglerce, za wykonanie których zarobimy większe wirtualne kwoty.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Gra Lewandowski: Euro Star 2016 jest dostępna za darmo i bez reklam. Znajdziemy w niej zaś mikropłatności, które pozwolą szybciej kupić np. nowe koszulki, w które ubierzemy naszego bohatera. Jeśli chcecie przetestować tę aplikację, znajdziecie ją w naszej bazie programów: Android, iOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)