Rocznicowa Aktualizacja już jutro dla wszystkich: Microsoft udostępni obrazy

Rocznicowa Aktualizacja już jutro dla wszystkich: Microsoft udostępni obrazy

Rocznicowa Aktualizacja już jutro dla wszystkich: Microsoft udostępni obrazy
01.08.2016 11:06, aktualizacja: 01.08.2016 13:30

W przypadku kolejnych zbiorczych aktualizacji, także w przypadku swojego mobilnego systemu operacyjnego, Microsoftu nauczył nas w ciągu ostatniego roku, aby z dystansem podchodzić do wyznaczanych przez samą korporację terminów. Przedsięwzięcie na ogromną skalę, jakim jest Rocznicowa Aktualizacja, także będzie wymagało wielu fal aktualizacji, choć wiadomo już, że zdobyć będzie mógł ją każdy zainteresowany już w momencie premiery.

Premiera Rocznicowej Aktualizacji została wyznaczona na jutro, 2 sierpnia. Oczywistością jest jednak, że Microsoft nie udostępni jej w ramach Windows Update milionom użytkowników Windowsa 10 jednocześnie. Nie jest jednak znany precyzyjny harmonogram, ani końcowy termin udostępniania globalnie największej dotychczasowej aktualizacji tego systemu operacyjnego.

Obraz

Na stronach społeczności opublikowano komunikat informujący, że dla użytkowników, którym szczególnie zależy na szybkiej aktualizacji, a jednak nie są członkami programu Windows Insider, udostępnione zostaną obrazy z Rocznicową Aktualizacją. Plik ISO będzie można już jutro pobrać za pomocą dostępnego w naszej bazie narzędzia Media Creation Tool.

Instalacja Rocznicowej Aktualizacji za pomocą Media Creation Tool wymaga oczywiście utworzenia instalacyjnego dysku lub pendrive'a. Pobrany w ten sposób obraz i instalacja z niego zaktualizowanej wersji systemu umożliwia jednak – przynajmniej według opublikowanego komunikatu – zachowanie swoich plików i zainstalowanych aplikacji. Kompletne instrukcje i poradnik instalacji Rocznicowej Aktualizacji, która trafi na miliony komputerów już jutro, można znaleźć na stronach Microsoftu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (189)