RollerCoaster Tycoon 4 pojawi się także na PC

Screenshot z gry RollerCoaster Tycoon 3
Screenshot z gry RollerCoaster Tycoon 3
Karolina Kowasz

25.03.2014 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tydzień temu informowaliśmy was, ze nowy RollerCoaster Tycoon 4 pojawi się tylko na urządzenia mobilne Apple'a. Na szczęście, według najnowszych wieści ze studia Atari, w późniejszym terminie wyjdzie także wersja PC.

Screenshot z gry RollerCoaster Tycoon 3
Screenshot z gry RollerCoaster Tycoon 3

Od premiery RollerCoaster Tycoon 3 minęło już prawie dziesięć lat, więc najwyższy już czas na pojawienie się kolejnej odsłony. W tym momencie możemy was od razu uspokoić. Oglądany przez was wcześniej trailer czwartej części nie ma nic wspólnego z wersją, która ukaże się na zwykłe komputery. RollerCoaster Tycoon 4 na PC ma być zupełnie inną grą od tej zaprezentowanej na urządzenia mobilne.

Zgodnie z informacjami, które podał Anthony Chien, starszy dyrektor marketingu, studio nie chce na razie zdradzać zbyt wiele na temat nowej gry. Według Atari, oczekiwania graczy pecetowych są rozmaite, oczekują oni zupełnie innych doznań. Studio zdaje sobie także sprawę, że wiele osób chciałoby najpierw zobaczyć wersję na PC, jednak obecną strategią firmy jest pierwszeństwo wersji mobilnej.

Premiera wersji mobilnej na urządzenia mobilne z iOS-em odbędzie się jeszcze na początku kwietnia. Rollercoaster Tycoon 4 ostatecznie ukaże się także na sprzęt z Androidem, prawdopodobnie w okresie wakacyjnym. Wersja PC będzie dostępna dopiero pod koniec bieżącego roku.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także