RollerCoaster Tycoon 4 wyjdzie tylko na urządzenia mobilne Apple'a

RollerCoaster Tycoon 4 wyjdzie tylko na urządzenia mobilne Apple'a
17.03.2014 14:43

Plotki o pojawieniu się nowego RollerCoaster Tycoona krążyły już od kilku dni. Wszystko za sprawą tajemniczego wpisu firmy na Twitterze, oznajmiającym, że szalona przejażdżka czeka. W końcu jednak informacja została informacja została potwierdzona.

RollerCoaster Tycoon® 4 Mobile™

Fani serii mogą się rozczarować, bowiem gra ukaże się tylko na urządzenia mobilne. Dziwić jednak może, że Atari zdecydowało się wydać RollerCoaster Tycoon 4 tylko na... sprzęt Apple'a. Nie wiadomo jak firma motywuje swoje postanowienie, ale rezygnacja z dużo większego rynku Androida może odbić się zdecydowanie niższą sprzedażą gry. W końcu nawet największy fan serii raczej nie zdecyduje się na kupienie iPada czy iPhone'a, by zagrać w jej czwartą część.

Zastrzeżenia budzi także zwiastun nowej odsłony i przedstawiona w nim szata graficzna gry. Gracze oczekiwali dużo więcej i można było lepiej zachęcić ich do ostrzenia sobie zębów na kolejną odsłonę.

Zainteresowani grą powinni mieć oko na jej stronę oficjalną oraz Twitterowe konto Atari. Właściciele urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka mogą także pobrać poprzednią część gry tutaj.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)