Romero's Aftermath to darmowe MMO nie tylko dla fanów kina grozy

Romero's Aftermath to darmowe MMO nie tylko dla fanów kina grozy25.09.2015 19:33
Romero's Aftermath to darmowe MMO nie tylko dla fanów kina grozy

Romero's Aftermath to ciekawa darmowa propozycja na jesienne wieczory. Wybijanie kolejnych zastępów nieumarłych pewnie nigdy się graczom nie znudzi, a jeżeli w grę wchodzi nieźle prezentujący się projekt typu MMO sygnowany nazwiskiem rodziny doskonale znanej z filmowych horrorów, wtedy jest szansa na sieciowy hit. Główne zadanie tutaj to oczywiście przetrwać w otwartym świecie, w którym mogą nas zjeść.

Official Aftermath Open Beta Trailer!

Podstawowa sprawa to naturalnie stworzenie własnego bohatera, którego potem w trakcie zabawy będziemy wyposażać w coraz lepszy oręż i przy okazji od czasu do czasu modyfikować jego wygląd. Żeby z gry nie wyszła prosta strzelanka, twórcy ze studia Free Reign Entertainment wraz z reżyserem Georgem C. Romero obmyślili różnorakie możliwości wpływania na otaczający gracza świat. Przyjdzie mu między innymi oczyszczać kolejne mieściny z zombiaków, a potem przywracać je do stanu używalności poprzez uruchomienie generatorów prądu, do czego przyda się rzecz jasna benzyna. Przewidziano za to odpowiednie bonusy, które zawsze mogą nam skraść sprzed nosa inni. Warto rozglądać się też za skrzyniami zrzucanymi z helikopterów.

Nie zabrakło systemu tworzenia przedmiotów z części pozbieranych lub pozyskanych z rozłożenia niepotrzebnych graczowi już rzeczy. Skomplikowane schematy potrzebne do ich złożenia trzeba będzie odnaleźć samemu. Coś dla fanów zabaw w obronę bazy to opcja zakładania własnych obozowisk, włącznie z rozstawianiem barykad, zasieków i pułapek. Wystarczy zwołać znajomych, aby odludzie zrobiło się swojskie. Nawet będzie czas zająć się jakimiś uprawami. W wolnej chwili zaś dobrze uzbrojeni ruszycie na polowania na nieumarłych, a z nudy podejmiecie kilku pojedynków pomiędzy sobą.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Projekt Romero's Aftermath wyszedł z fazy zamkniętych testów beta i obecnie zaprasza do udziału w rozwijaniu gry wszystkich zainteresowanych. Twórcy dzieła otwarci są na wszelkie interesujące propozycje zmian. Tytuł korzysta z systemu mikropłatności, ale nie do odpłatnego zyskiwania przewagi nad pozostałymi mieszkańcami wirtualnego świata. Pieniądze wydaje się tutaj przede wszystkim na elementy pozwalające na wizualne zmiany postaci oraz wyposażenia czy pozyskiwanie pewnych rzeczy szybciej.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)