Rosyjski Yandex Browser z ulepszoną synchronizacją na Androida i iOS‑a

Rosyjski Yandex Browser z ulepszoną synchronizacją na Androida i iOS-a

16.06.2015 16:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie we wszystkich krajach dominacja Google na rynku wyszukiwarek internetowych jest tak samo wyraźna. W Rosji pozycję lidera wciąż zajmuje firma Yandex, która próbuje swoich sił na rynku przeglądarek, także mobilnych. Pojawiła się nowa wersja Yandex Browser na Androida i iOS-a, która dla wielu może być ciekawą alternatywą dla wiodących na rynku rozwiązań.

Po uruchomieniu programu, użytkownika wita konfigurowalny ekran szybkiego wybierania znany z wersji pulpitowej. Na dolnym pasku został umieszczony przycisk pokazujący miniatury otwartych kart, a obok przycisk odpowiadający za wyświetlanie ustawień. Trzeba przyznać, że pozytywne wrażenie robi wierne odtworzenie funkcji i wyglądu przeglądarki z wersji pulpitowej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Do pełnego wykorzystania możliwości programu przydatne będzie utworzenie konta w portalu Yadnex. Pozwala to na synchronizację danych pomiędzy programami zainstalowanymi na różnych urządzeniach. Tej funkcji dotyczy także główna nowość w tej wersji.

Mowa o oknie pozwalającym na synchronizację wyświetlanych kart pomiędzy urządzeniami. Dzięki tej funkcji użytkownik nie musi już przesyłać pomiędzy urządzeniami adresu, po sparowaniu urządzeń wystarczy wybrać odpowiednie menu, aby lista otwartych kart w przeglądarce pulpitowej wyświetliła się także na smartfonie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Yandex Browser to program, który może być całkiem ciekawą propozycją dla poszukujących szybkiej i funkcjonalnej przeglądarki oferującej dość zaawansowane możliwości konfiguracji. Ponadto użytkownicy korzystający z szybko rozwijającej się wersji na pulpity z pewnością docenią ulepszoną synchronizację. Program w wersji na Androida i iOS-a można pobrać z naszej bazy programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)