Rozdajemy bilety na pierwszy weekend IEM 2018: zapraszamy do zabawy! (aktualizacja)

Rozdajemy bilety na pierwszy weekend IEM 2018: zapraszamy do zabawy! (aktualizacja)

Rozdajemy bilety na pierwszy weekend  IEM 2018: zapraszamy do zabawy! (aktualizacja)
Krzysztof Fiedor
21.02.2018 18:19, aktualizacja: 22.02.2018 18:52

Finały Intel Extreme Masters w Polsce wyrosły na jedno z najważniejszych wydarzeń e-gamingowych na świecie. Każdy, kto choć trochę liznął cyfrowej rywalizacji chciałby zobaczyć na żywo drużyny i zawodników, którzy dotarli do finału, po drodze odprawiając ekipy z różnych stron świata. Niestety bilety na tę imprezę rozeszły się w okamgnieniu i właściwie są już nie do kupienia. Do kupienia nie, ale do wygrania i owszem!

Zapraszamy Was do zabawy, w której do wygrania mamy 10 biletów weekendowych na ESL ONE w Katowicach, które odbędzie się w najbliższy weekend (24-25.02.2018) w katowickim Spodku. Tak, to nie jednodniowe wejściówki tylko dwudniowe karnety na sobotę i niedzielę. Nagrody są zacne a zadanie, które przed Wami raczej do trudnych nie należy. Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jaka jest łączna liczba osób, które odwiedziły imprezy związane z Intel Extreme Masters odbywające się w katowickim Spodku?

Odpowiedzi udzielajcie w komentarzach pod publikacją, aby uatrakcyjnić zabawę ukryliśmy komentarze na dobę. Wyniki poznacie już jutro po godzinie 18.00 w aktualizacji wpisu. Bilety trafią do zarejestrowanych autorów 10 pierwszych komentarzy z prawidłową odpowiedzią.

Dla wszystkich, którzy odwiedzą Katowice w najbliższy weekend poniżej przedstawiamy rozkład atrakcji i ekspozycji firm biorących udział w ESL ONE Katowice.

Obraz

Mam dla Was jeszcze jedną bardzo dobrą wiadomość: w kolejnym tygodniu szykujemy konkurs, w którym do wygrania będą weekendowe bilety na Intel Extreme Masters 2018 na całe trzy dni imprezy (piątek, sobota, niedziela). Śledźcie naszą stronę, wtedy nie ominiecie tak zacnej okazji!

Jeśli Ci się nie uda, zawsze pozostaje jeszcze śledzenie relacji z Intel Extreme Masters na naszej stronie. Tym razem ekipa w składzie Coleslav, Kristov_pl i o.zio będzie relacjonować przebieg imprezy z gorącego Spodka w Katowicach. Jak zwykle będzie trochę konkursów i mnóstwo nagród do zgarnięcia!

Rozstrzygnięcie

Znamy już zwycięzców konkursu – poprawna odpowiedź to 513 tys. osób, a zarejestrowanymi użytkownikami, którzy jako pierwsi odpowiedzieli poprawnie na pytanie są: neomod, djkamil09061991, luk159, Stvronsky. zielu1410, olmeca, inconnu, hippuster, Vierras i Indy. Gratulujemy! W sprawie odbioru biletów skontaktujemy się z Wami mailowo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (109)