Rozstrzygamy konkurs MSI. Sprawdź czy odwiedzisz Dragon Gaming Room!

Rozstrzygamy konkurs MSI. Sprawdź czy odwiedzisz Dragon Gaming Room!
Krzysztof Fiedor

14.06.2016 18:14, aktual.: 14.06.2016 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wraz z firmą MSI przygotowaliśmy zabawę, w której nagrodą jest całodzienna wizyta we wrocławskiej siedzibie tego tajwańskiego producenta komputerów, kart graficznych i płyt głównych. Wśród atrakcji znajdzie się zwiedzanie smoczego pokoju gier, zobaczycie tam na własne oczy takie sprzęty jak MSI Vortex, komputer stacjonarny MSI Aegis w zestawie z HTC Vive czy najnowszą kartę graficzną w akcji, MSI GTX1080 Gaming X8G. Poza tym rozmowy, gry, zabawy i konkursy. Będzie jeszcze niespodzianka dla wszystkich gości. Jaka? O tym dowiecie się jednak na miejscu.

Obraz

Zadanie było banalnie proste, wystarczyło w komentarzu do wpisu blogowego napisać dlaczego to właśnie Ty masz być tą osobą, która odwiedzi siedzibę MSI. Brane pod uwagę były tylko odpowiedzi zalogowanych czytelników. Nieco nas zaskoczyła forma, w której pisaliście komentarze. W większości odpowiadaliście wierszem, choć nigdzie nie informowaliśmy, że taka jest właściwa. Ok, nie przedłużając podajemy listę osób, które zostały wybrane aby razem z nami odwiedzić smoczy pokój gier i siedzibę MSI we Wrocławiu: DJKPI, GramNaJoysticku, jaro070, maciek03, Matelord, NobodyTT, RoninPn, scypion. Wybrańcom gorąco gratulujemy wygranej i do zobaczenia w Piątek 17 czerwca we Wrocławiu.

Obraz

To jednak nie koniec emocji, mamy jeszcze do przekazania nagrody pocieszenia, dla tych co nie zostali wybrani w pierwszej ósemce. Dla kolejnych pięciu szczęśliwców mamy zestawy gadżetów ufundowane przez MSI. W zestawie znalazły się podkładka gamingowa, kubek gracza, mały pluszowy Smoczysław i smycz. Oto lista nagrodzonych: FLANCUZ, jonbonjovi, QBZ, Songokuu, tomaszburza. Wam również gratulujemy. Skontaktujemy się z Wami mailowo w celu przekazania nagród.

Dla wszystkich, którym się nie udało wygrać wizyty w MSI i nagród pocieszenia pozostaje śledzić nasz portal, gdzie będziemy relacjonować naszą wizytę w MSI. Relacja z tego wydarzenia pojawi się już w następnym tygodniu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)