Rozwój ESL i plany na przyszłość. Wywiad i konkurs! #ESLOne

Rozwój ESL i plany na przyszłość. Wywiad i konkurs! #ESLOne
Krzysztof Fiedor

25.02.2018 17:28, aktual.: 01.03.2018 23:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ESL (dawniej Electronic Sports League) to prężnie działający podmiot, który, można bez wahania napisać, zrewolucjonizował e-sport, jego postrzeganie i najważniejsze: wypromował granie w gry jako realny sposób na zarabianie pieniędzy. Zaznaczmy, że niemałych. W rozmowie z Adrianem Kostrzębskim, PR Managerem ESL Polska, poruszmy tematy rozwoju branży e-sportowej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

ESL zarządza ligami już w ponad 30 krajach na całym świecie. Transmisje z rozgrywek oglądają setki milionów ludzi spragnionych cyfrowej rozrywki. Do tego, widać trend sprzedaży praw telewizyjnych do transmisji w popularnych kanałach (ESL Polska podpisało umowę na dwa lata z Telewizją Polską w ramach której TVP będzie transmitować ligowe rozgrywki w swoich kanałach). Można to porównać do wykupienia praw do transmisji polskiej Ekstraklasy. To kolejny krok do promocji i popularyzacji e-sportu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Popularny mem "gram w gry" dawno już nikogo nie śmieszy. Gry, a zwłaszcza połączenie tego w regularne rozgrywki, to gałąź rynku generująca olbrzymie przychody. Zarówno dla graczy, co oczywiste, ale też dla podmiotów, które aktywnie pracują nad promocją, popularyzacją i rozpoznawalnością w szerokim kanale. Kto wie, czy już za kilka lat, nie zobaczymy rozgrywek e-sportowych w ramach, którejś z olimpiad? Jeszcze kilka lat temu nikt by nie uwierzył, że będziemy się ekscytować finałami Mistrzostwami Świata i udziałem polskiej drużyny w grze typu CS: GO :)

Konkurs!

Wraz z ESL Polska przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden konkurs. Tym razem nagrodzimy trzy wypowiedzi. Na zwycięzców, czeka pierwsza gra karciana Esport Manager, gdzie wcielamy się właśnie menadżera drużyny e-sportowej. I właśnie z e-sportem będzie związane pytanie. A dokładnie, jak widzicie e-sport i zmagania cyfrowe za kilka lat. Jak to może wyglądać w przyszłości.

Obraz

Trzy najciekawsze naszym zdaniem komentarze mogą liczyć na wygraną. Czas na odpowiedzi macie do 6 marca do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy natomiast 8 marca. Przed udzieleniem odpowiedzi pamiętajcie o rejestracji. Powodzenia!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)