Rozwój ESL i plany na przyszłość. Wywiad i konkurs! #ESLOne

Rozwój ESL i plany na przyszłość. Wywiad i konkurs! #ESLOne

Rozwój ESL i plany na przyszłość. Wywiad i konkurs! #ESLOne
Krzysztof Fiedor
25.02.2018 17:28, aktualizacja: 01.03.2018 23:47

ESL (dawniej Electronic Sports League) to prężnie działający podmiot, który, można bez wahania napisać, zrewolucjonizował e-sport, jego postrzeganie i najważniejsze: wypromował granie w gry jako realny sposób na zarabianie pieniędzy. Zaznaczmy, że niemałych. W rozmowie z Adrianem Kostrzębskim, PR Managerem ESL Polska, poruszmy tematy rozwoju branży e-sportowej.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

ESL zarządza ligami już w ponad 30 krajach na całym świecie. Transmisje z rozgrywek oglądają setki milionów ludzi spragnionych cyfrowej rozrywki. Do tego, widać trend sprzedaży praw telewizyjnych do transmisji w popularnych kanałach (ESL Polska podpisało umowę na dwa lata z Telewizją Polską w ramach której TVP będzie transmitować ligowe rozgrywki w swoich kanałach). Można to porównać do wykupienia praw do transmisji polskiej Ekstraklasy. To kolejny krok do promocji i popularyzacji e-sportu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Popularny mem "gram w gry" dawno już nikogo nie śmieszy. Gry, a zwłaszcza połączenie tego w regularne rozgrywki, to gałąź rynku generująca olbrzymie przychody. Zarówno dla graczy, co oczywiste, ale też dla podmiotów, które aktywnie pracują nad promocją, popularyzacją i rozpoznawalnością w szerokim kanale. Kto wie, czy już za kilka lat, nie zobaczymy rozgrywek e-sportowych w ramach, którejś z olimpiad? Jeszcze kilka lat temu nikt by nie uwierzył, że będziemy się ekscytować finałami Mistrzostwami Świata i udziałem polskiej drużyny w grze typu CS: GO :)

Konkurs!

Wraz z ESL Polska przygotowaliśmy dla Was jeszcze jeden konkurs. Tym razem nagrodzimy trzy wypowiedzi. Na zwycięzców, czeka pierwsza gra karciana Esport Manager, gdzie wcielamy się właśnie menadżera drużyny e-sportowej. I właśnie z e-sportem będzie związane pytanie. A dokładnie, jak widzicie e-sport i zmagania cyfrowe za kilka lat. Jak to może wyglądać w przyszłości.

350210696761927617

Trzy najciekawsze naszym zdaniem komentarze mogą liczyć na wygraną. Czas na odpowiedzi macie do 6 marca do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy natomiast 8 marca. Przed udzieleniem odpowiedzi pamiętajcie o rejestracji. Powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)