Rusza konkurs na dzieła korzystające z Unity 4 i DirectX 11

Rusza konkurs na dzieła korzystające z Unity 4 i DirectX 11

19.12.2012 14:21

W połowie listopada udostępniono publicznie nową wersję technologii Unity, wykorzystywanej bardzo często przez niezależnych deweloperów do robienia gier. Żeby zwiększyć jeszcze nieco zainteresowanie zaawansowanymi możliwościami rozwiązania od Unity Technologies, uruchomiono konkurs na projekt korzystający z dobrodziejstw Unity 4, a także bibliotek DirectX 11. Prace podsyłać można do 16 stycznia. Najciekawsze poznamy 28 stycznia.

The Butterfly Effect - Unity Realtime Rendering Short film

Nie chodzi o skończoną grę. Oceniane będą demka technologiczne, krótkie interaktywne scenki, czy animacje (jako inspirację podsuwa się filmik The Butterfly Effect). Oczywiście przygotowana porcja kodu musi być w całości dziełem naszym, tudzież zespołu osób — acz w tym przypadku nagroda przewidziana jest dla jednego reprezentanta ekipy. O ile 10 tysiącami dolarów jest się jak podzielić, tak pojedynczą wejściówką na kolejną edycję imprezy Unite (włącznie z biletem na samolot i miejscem do spania) nie za bardzo. Dwie nagrody pocieszenia to licencje na Unity Pro o wartości 1,5 tysiąca dolarów każda, albo równowartość tego w produktach ze sklepu Unity.

Projekty przygotowywać można wykorzystując darmowy pakiet Unity, ale lepiej pobawić się w dołączanej 30-dniowej wersji testowej Unity 4 Pro. Jeśli w przeszłości już kiedyś go aktywowaliśmy, nie ma problemu, żeby na potrzeby konkursu zrobić to ponownie — wystarczy odpowiedni e-mail. Szczegóły znajdują się na stronie akcji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)