Rusza wiosenny cykl konferencji IT Academic Day

Rusza wiosenny cykl konferencji IT Academic Day

Wojciech Kowasz
09.04.2010 14:24, aktualizacja: 09.04.2010 14:34

Uczelnie informatyczne w Polsce przy współpracy z Microsoftem organizują kolejne konferencje z cyklu IT Academic Day. Najbliższa już w środę, 14 kwietnia w Szczecinie.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

Już w środę, 14 kwietnia o godzinie 10:00 w sali 126 na Wydziale Informatyki 2 (przy ul. Żołnierskiej 52) Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie rozpocznie się pierwsza w wiosennym cyklu konferencja IT Academic Day. Rejestracja na to spotkanie prowadzona jest w serwisie CodeGuru. Vortal dobreprogramy tradycyjnie jest patronem medialnym konferencji IT Academic Day. W najbliższych dniach będziemy informować o kolejnych spotkaniach w innych miastach Polski.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)