Ruszył kolejny BookRage, tym razem z klasyką fantasy

29.08.2013 14:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziś ruszyła trzecia odsłona akcji BookRage, w ramach której można nabyć pakiet książek w postaci elektronicznej w cenie określonej przez kupującego. Tym razem znajdą się w nim polskie tytuły spod znaku klasycznej literatury fantasy, nominowane i uhonorowane Nagrodą im. Janusza A. Zajdla. Tradycyjnie już, swoje pieniądze można podzielić między autorów książek, organizatorów akcji i Fundację Nowoczesna Polska, którą BookRage stara się wesprzeć.

Tym razem w pakiecie podstawowym, za dowolną kwotę, czytelnicy otrzymają następujące książki:„Królikarnia” Macieja Guzka — Szalony Kapelusznik, tym razem w polskich miastach. Skocz w króliczą norę i przekonaj się, co dała Nowej Rzeczpospolitej technologia umożliwiająca wyprawy na Drugą Stronę Lustra.Trylogia „Opowieść Piasków” Krzysztofa Piskorskiego, składająca się z powieści „Wygnaniec”, „Najemnik” oraz „Prorok” — Jest to zupełnie nowa, poprawiona przez autora edycja trylogii, dostępna jedynie w BookRage. Po wielkiej zagładzie, sprowadzonej na świat przez bogów, pustynne miasto Tel’Halik jest jednym z ostatnich ocalałych ludzkich siedlisk. Wojownik Kashim Al’Shannagg staje w obliczu radykalnych reform społecznych oraz serii mrocznych zagadek, których rozwikłanie doprowadza go do podważenia wszystkiego, w co do tej pory wierzył.Cykl „Księga Całości” Feliksa W. Kresa — Po raz pierwszy dostępny w postaci cyfrowej tylko w ramach BookRage. Pierwszą powieść z tego kultowego cyklu, „Północną granicę”, będzie można kupić w ramach pakietu podstawowego. Natomiast dla każdego, kto zapłaci powyżej aktualnej średniej ceny pakietu, dostępna do ściągnięcia będzie powieść „Król Bezmiarów”, za którą autor otrzymał Nagrody im. Janusza A. Zajdla za rok 1992.[img=aa]Dla tych, którzy zapłacą powyżej średniej dostępne będą również „Wody głębokie jak niebo” Anny Brzezińskiej – zbiór opowieści o pięknym, ale i okrutnym świecie Półwyspu, w którym miłość i magia to najpotężniejsze siły, a ludzie i demony walczą o władzę nad sobą nawzajem. Tytułowe opowiadanie otrzymało Nagrodę im. Janusza A. Zajdla za rok 2004.

Możliwości płatnicze, dostosowane są do potrzeb polskiego nabywcy. Serwis obsługuje zarówno płatności PayPal (w tym płatności kartami, także bez rejestracji konta PayPal) jak i e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)