Ruszyła kolejna edycja promocji MacHeist

Ruszyła kolejna edycja promocji MacHeist

03.03.2010 12:57

Użytkownicy Maków mogą kolejny raz skorzystać z promocyjnej paczki z programami. Na stronach MacHeist za 19,95$ można kupić 6 programów i jedną grę komputerową. Poza promocją aplikacje kosztowałyby w sumie 260$.

Obecnie w MacHeist dostępne są 4 programy. Po osiągnięciu 50 tys. pobrań odblokowane zostaną dwa kolejne - gra Tales of Monkey Island i RapidWeaver. W promocji MacHeist można kupić MacJournal, dziennik i narzędzie do blogowania w jednym. Aplikacja jest chroniona hasłem, dzięki czemu użytkownik może być pewien, że nikt nie będzie miał dostępu do jego prywatnych zapisków. Kolejny program to RipIt, który umożliwia zgrywanie płyt DVD na dysk. Aplikacja służy także do tworzenia kopii zapasowych filmów. Z kolei Clips służy do zarządzania schowkiem. Możemy zarządzać skopiowanymi linkami, tekstem, obrazkami itp.

W promocji MacHeist dostępny jest także CoverScout, aplikacja pobierająca okładki albumów i płyt do biblioteki iTunes. Natomiast Flow to program umożliwiający przesyłanie plików i obsługę FTP. Tales of Monkey Island jest grą przygodową, w której można wcielić się w postać pirata. Ostatni program dostępny w promocji to RapidWeaver. Jest to edytor stron WWW, który umożliwia również przesyłanie plików w FTP.

Warto zaznaczyć, że część zysków z promocji MacHeist przekazywana jest na cele dobroczynne. Tym razem będzie to 25% z każdej transakcji. Użytkownik może wybrać na stronie, którą z dostępnych organizacji chce wesprzeć swoimi pieniędzmi. Promocja potrwa jeszcze 7 dni.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)