Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2013!

Redakcja

01.07.2013 00:28, aktual.: 25.07.2013 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy dziś otwartą rejestrację na HotZlot 2013, czyli siódme już spotkanie naszych czytelników. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto posiada konto w portalu dobreprogramy. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 7 lipca. Zachęcamy do rejestracji!

Przypominamy, że w tym roku gościć nas będzie przepiękny Zamek Kliczków położony w sercu malowniczych Borów Dolnośląskich. Miejsce to od pierwszej chwili zachwyca zabytkową architekturą, historycznymi wnętrzami, bajkowym dziedzińcem i rozległym parkiem. Czuć tu oddech historii i atmosferę prawdziwego zamku. Jednocześnie rozbudowana infrastruktura jest w stanie sprostać naszym wyśrubowanym wymaganiom. Do dyspozycji zlotowiczów będzie basen, sauny, centrum fitness i szereg innych atrakcji. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze i znaczną część Zlotu będziemy mogli spędzić na świeżym powietrzu korzystając z uroków zamkowego dziedzińca i parku.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("HotZlot2012360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 209, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"HotZlot2012-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20130119213451.png&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/HotZlot2012-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Trzydniowa agenda HotZlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, interesującymi sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Sesje techniczne poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów — producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. Nie możemy jeszcze podać konkretnych tytułów wszystkich sesji — agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotę wieczorem. Udział w tegorocznym HotZlocie weźmie 200 osób — tyloma miejscami noclegowymi dysponuje bowiem Zamek Kliczków.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, upominki i cały szereg atrakcji. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień, do poniedziałku 29 lipca, który praktycznie w całości zostanie przeznaczony na integrację.

W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji, do 6 lipca chęć udziału w HotZlocie zgłaszać może każdy kto posiada konto w portalu dobreprogramy. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane poprzez losowanie planowane na 7 lipca. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie, młodszych czytelników zmuszeni będziemy odesłać do późniejszej relacji i retransmisji sesji technicznych.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Głównymi partnerami tegorocznej edycji są: Intel, Microsoft i Samsung. HotZlot wspierają ponadto: BitDefender, Citi Interactive, Magix, TB Clean, TP-Link i Zotac. Zapraszamy do zapoznania się z widocznym powyżej filmem z ubiegłorocznego HotZlotu, a także szczegółowym podsumowaniami ostatnich edycji: 2011, 2010 i 2009.

Zachęcamy do rejestracji — tam po prostu trzeba być!

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)