Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2018!

Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2018!

Redakcja
01.08.2018 14:06, aktualizacja: 07.08.2018 17:06

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy dziś otwartą rejestrację na HotZlot 2018, czyli jedenaste już spotkanie czytelników naszego serwisu. Chęć udziału może zgłaszać każdy, kto ma konto na dobrychprogramach. O uzyskaniu miejsca zdecydują parametry aktywności na łamach serwisu, które podsumujemy w środę 8 sierpnia. Zachęcamy do rejestracji!

HotZlot 2018 odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia. To jedenasta edycja corocznego spotkania najbardziej aktywnych czytelników, opiniotwórczych blogerów i pomocnych forumowiczów skupionych wokół portalu dobreprogramy. Trzydniowy program szczelnie wypełni szereg atrakcji – ciekawe sesje techniczne, dyskusje z uczestnikami oraz bogaty program integracyjny. Tegoroczna edycja odbędzie się w Pałacu Ossolińskich półtorej godziny drogi od Warszawy.

HotZlot 2014

Gdy na wiosnę 2007 roku kiełkował nam pomysł zlotu jako formy podziękowania dla najaktywniejszych czytelników portalu, kompletnie nie spodziewaliśmy się, że uda nam się zorganizować aż tyle spotkań i do tego z takim rozmachem. W każdej z dotychczasowych dziewięciu edycji uczestniczyło średnio 160-200 osób, gościły nas najpiękniejsze polskie zamki (Zamek Ryn, Zamek Kliczków, Zamek na Skale) i hotele (Dolina Charlotty, Primavera), a w zlot angażowały się praktycznie wszystkie liczące się firmy IT (m.in. Adobe, AMD, Citrix, EA, EIZO, Epson, Fibaro, Fujitsu, HP, Intel, Kingston, Microsoft, Opera Software, Samsung, Sony, Symantec, Synology, TP-Link, Wacom...).

Byliśmy nad morzem, nad jeziorami i w górach, słuchaliśmy ciekawych wykładów, oglądaliśmy wystawy najnowszego sprzętu, organizowaliśmy turnieje w gry sieciowe, zawody geocachingowe, bawiliśmy się przy rockowych kapelach i pokazach ognia, tańczyliśmy na dance matach, podziwialiśmy wystawę starych komputerów, ale przede wszystkim dyskutowaliśmy od świtu do nocy – o oprogramowaniu, o sprzęcie, o rozwoju portalu, słuchaliśmy Waszych uwag i pomysłów. Nie wszystko się udawało – próbowaliśmy polecieć balonem podczas wichury, wybuchł nam łazik marsjański, ale pomijając te nieco komiczne wpadki można powiedzieć, że wszystkie edycje były udane i pozostawiły po sobie masę pozytywnych wrażeń.

Tegoroczna edycja

Przygotowując się do każdej kolejnej edycji zastanawiamy się, co można zrobić lepiej i jak jeszcze bardziej podnieść wyśrubowaną już do granic możliwości poprzeczkę. Poprzednim razem powstał pomysł powrotu do korzeni i zorganizowania HotZlotu tam, gdzie to wszystko się zaczęło, a więc w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie. W tym roku postanowiliśmy zorganizować zlot w miejscu, w którym jeszcze nas nie było. Długo szukaliśmy obiektu, który sprostałby oczekiwaniom ustanowionym przez poprzednie zloty. Ostatecznie udało nam się porozumieć z Pałacem Ossolińskich - wyjątkowym, historycznym hotelem pod Warszawą. Pałac zapewnia nie tylko odpowiednie zaplecze konferencyjne, ale również kameralne warunki do integracji i odcięcia się od tempa życia codziennego. Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejne szczególne miejsce na mapie dobrychprogramów.

Obraz

Trzydniowa agenda HotZlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie atrakcjami, interesującymi sesjami technicznymi i zajęciami o charakterze integracyjnym. Sesje techniczne poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, użytkownicy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów — producentów oprogramowania i sprzętu. Agenda zostanie niebawem uzupełniona o szczegóły. Integrację zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotę wieczorem. Udział w tegorocznym HotZlocie weźmie 160 osób. Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie znacznie większe, jednak przy dużej oglądalności i tak wielkim zaangażowaniu czytelników dobrychprogramów… jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie zapewnić wszystkim uczestnikom noclegi w komfortowych pokojach, pełne wyżywienie, upominki i cały szereg atrakcji. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień. Dzień ten praktycznie w całości zostanie przeznaczony na integrację.

W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji każdy może zgłosić chęć udziału w HotZlocie. Wystarczy mieć konto na portalu. Na zgłoszenia czekamy do 7 sierpnia do końca dnia. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji będą rozdysponowywane na podstawie kryteriów aktywności na łamach serwisu. Zaznaczamy, że udział będą mogły wziąć wyłącznie osoby pełnoletnie.

Informacje na temat HotZlotu można znaleźć pod adresem www.HotZlot.pl. Partnerem głównym tegorocznego HotZlotu jest firma Intel. HotZlot 2018 wspierają ponadto: TP-Link,Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend.

Obraz
Obraz

Zachęcamy do rejestracji — tam po prostu trzeba być!

Póki co, zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z poprzednich HotZlotów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (105)