Ruszyła rejestracja na konferencję Javarsovia 2010

Ruszyła rejestracja na konferencję Javarsovia 2010

Wojciech Kowasz
02.06.2010 11:00, aktualizacja: 02.06.2010 11:30

Można już rejestrować się na tegoroczną, czwartą edycję bezpłatnej konferencji Javarsovia, która odbędzie się w sobotę, 26 czerwca w Warszawie.

Javarsovia to największe wydarzenie organizowane przez Warszawską Grupę Użytkowników Technologii Java - jak mówią organizatorzy, jest to spotkanie tworzone przez miłośników Javy dla miłośników Javy. Javarsovia jest zarazem największą bezpłatną imprezą skupiającą pasjonatów tej technologii w Polsce. Pierwsza edycja konferencji odbyła się w 2007 roku i zgromadziła ponad 120 osób, kolejna dwa razy więcej. W tym roku organizatorzy proponują trzy ścieżki tematyczne plus ścieżkę warsztatową, która jest nowością na tegorocznej Javarsovii. Szczegółowy plan konferencji będzie znany wkrótce po zamknięciu fazy Call for Papers.

Udział w Javarsovii jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja online. Konferencja odbędzie się w Centrum Konferencyjno-Kongresowym przy ulicy Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Vortal dobreprogramy jak co roku jest patronem medialnym konferencji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)