Sam sobie złóż fotel dla gracza – IKEA wkracza do gry

Sam sobie złóż fotel dla gracza – IKEA wkracza do gry

Sam sobie złóż fotel dla gracza – IKEA wkracza do gry
12.06.2018 10:33, aktualizacja: 17.06.2018 21:39

IKEA wkracza do gry – dosłownie i w przenośni. Już wkrótce gigant meblowy zaoferuje personalizowane fotele dla graczy. Każdy będzie mógł stworzyć swój fotel od podstaw. Brzmi zachęcająco?

Rynek produktów dla graczy przeżywa obecnie prawdziwy rozkwit i wydaje się, że każdy liczący się (lub nie…) producent na świecie chce skorzystać z okazji i zaoferować coś ciekawego. Ale co takiego może zaoferować IKEA? Wbrew pozorom bardzo wiele.

Dzięki współpracy z UNYQ IKEA chce produkować fotele dla graczy tworzone na zamówienie. Jak będzie przebiegał cały proces? Okazuje się, że nie tak prosto, jakby się wydawało, ale chcąc fotel jedyny w swoim rodzaju trzeba się trochę postarać. Nie wystarczy zamówić produkt w internecie. Otóż przed zakupem klient zainteresowany personalizowanym fotelem dla gracza będzie musiał udać się do sklepu osobiście. By wybrać kolor tapicerki? Nie do końca…

Obraz

Otóż klient zostanie…. Zeskanowany od stop do głów po to, aby można było stworzyć jedyną w swoim rodzaju i idealnie dopasowaną do ciała przyszłego użytkownika wkładkę do fotela. To ma sprawić, że użytkowanie mebla będzie o wiele bardziej komfortowe niż w przypadku tradycyjnego siedziska. Pomijamy fakt, że taki fotel będzie po prostu modnym dodatkiem, którym będzie można się pochwalić. Ot, nie każdy ma wyprofilowany i indywidualnie dopasowany fotel.

Cena nie jest jeszcze znana, ale sam proces tworzenia personalizowanego mebla oraz fakt, że jest to skierowane do e-sportowców, z pewnością wpłynie na jej poziom. Jak bardzo? Tego dowiemy się w 2020 roku – wtedy oferta trafi do portfolio giganta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)