Samsung szykuje nowe słuchawki Galaxy Buds. Będą mogły „wysysać” energię z Galaxy S10

Samsung szykuje nowe słuchawki Galaxy Buds. Będą mogły „wysysać” energię z Galaxy S10

Samsung Gear IconX. (źródło: Samsung)
Samsung Gear IconX. (źródło: Samsung)
06.02.2019 20:31

Samsung Galaxy S10 ma otrzymać funkcję bezprzewodowego ładowania innych urządzeń. Energia zgromadzona w akumulatorze będzie mogła posłużyć do podładowania innego smartfonu lub nowych słuchawek Samsunga. Najnowsze informacje wskazują bowiem, że południowokoreański producent wprowadzi do sprzedaży słuchawki, które mogą okazać konkurencją do chociażby Apple AirPods.

Samsung Galaxy Buds – słuchawki z funkcja bezprzewodowego ładowania

Serwis WinFuture, który ma już na koncie sprawdzone przecieki, dostarczył tym razem grafikę promocyjną, mającą przedstawiać nowe słuchawki Samsunga. Model ma nazywać się Galaxy Buds. Bezprzewodowe słuchawki będą umieszczone w etui, które będzie pełnić rolę powerbanku.

Samsung Galaxy S10 i Galaxy Buds. (źródło: winfuture.de)
Samsung Galaxy S10 i Galaxy Buds. (źródło: winfuture.de)

Interesująco przedstawia się jedna z możliwych metod ładowania. Etui zostanie wyposażone w funkcję bezprzewodowego ładowania i będzie mogło korzystać z funkcji ładowania z Galaxy S10. Wystarczy, że użytkownik dołoży słuchawki do tyłu obudowy smartfonu, który zacznie je ładować. Warto tutaj zwrócić uwagę, że konkurencje Apple AirPods nie wspierają nawet bezprzewodowego ładowania. Nie mogą być także ładowane z użyciem iPhone'a.

Nie będą to pierwsze bezprzewodwe słuchawki Samsunga zamknięte w etui. Producent ma już w swojej ofercie całkiem dobre Gear IconX. Potrafią one monitorować aktywność fizyczną, w tym także aktualny puls, posiadają 4 GB pamięci na muzykę, a ponadto można je obsługiwać z użyciem gestów. Niewykluczone, że przedstawione funkcje trafią także do nowych Galaxy Buds.

Słuchawki Samsunga nie będą tanie

Nie została ujawniona data premiery nowych słuchawek. Możliwe, że zadebiutują wraz z Samsungiem Galaxy S10, który zostanie oficjalnie pokazany 20 lutego. Cena Galaxy Buds ma wynosić około 150 euro, czyli około 650 złotych (bez podatku VAT).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)