Samsung usunie reklamy ze swoich aplikacji. Firma potwierdza doniesienia

Samsung usunie reklamy ze swoich aplikacji. Firma potwierdza doniesienia

Samsung usunie reklamy ze swoich aplikacji. Firma potwierdza doniesienia
Źródło zdjęć: © GETTY | Valery Sharifulin
Karolina Kowasz
18.08.2021 16:31

Reklamy w firmowych aplikacjach Samsunga były czymś, na co narzekało wielu użytkowników urządzeń tej firmy. Najnowsze doniesienia wskazują jednak, że już niedługo przestaną być uciążliwością dla tych, którzy z nich korzystali.

Jak wskazuje serwis The Verge, Samsung potwierdził, że przestanie wyświetlać reklamy w domyślnych aplikacjach. Mowa tutaj o takich programach jak Samsung Weather, Pay czy Theme. Co więcej, aktualizacja ta ma pojawić się stosunkowo szybko.

Zmiana priorytetów

Decyzja tego rodzaju wydaje się być nieprawdopodobna przy obecnej polityce większości firm. Samsung zdecydował się ją jednak podjąć ze względu na opinie płynące ze strony użytkowników. Koreańskie przedsiębiorstwo podało także, że priorytetem firmy jest dostarczanie konsumentom innowacyjnych rozwiązań mobilnych w oparciu o ich potrzeby i pragnienia.

Widać więc, że jest to decyzja wyraźnie pokierowana dbaniem o dobro użytkowników. Samsung ma nadzieję, iż uda im się kontynuować swoje dalsze prace i rozwój tak, aby zapewnić wszystkim jak najlepsze wrażenia z produktów i usług Samsunga.

Czas wprowadzenia

Samsung twierdzi, że tego rodzaju aktualizacja aplikacji ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Firma nie podała konkretnej daty, kiedy reklamy zostaną usunięte z oprogramowania, ale istnieją przesłanki by uważać, że zmiana zostanie dokonana poprzez nadchodzącą aktualizację oprogramowania One UI.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)