SEConference - o bezpieczeństwie IT w Krakowie

SEConference - o bezpieczeństwie IT w Krakowie

Wojciech Kowasz
09.03.2010 11:20

Rusza rejestracja na bezpłatną konferencję SEConference, która odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2010 roku w Krakowie.

SEConference poświęcona jest w całości zagadnieniom związanym z bezpieczeństwem komputerowym. Prelegenci skupią się zarówno na zagadnieniach związanych z niskopoziomowymi aspektami bezpieczeństwa, bezpieczeństwem aplikacji webowych, a także na metodologiach wykorzystywanych w praktycznych testach sprawdzających stan zabezpieczeń różnorodnych systemów informatycznych. Na SEConference odbędą się także warsztaty gdzie pod okiem specjalistów będzie można nabyć praktycznej wiedzy z zakresu IT Security. Szczegółowa agenda nie jest jeszcze znana, już wkrótce zostanie opublikowana przez organizatorów wraz z listą dostępnych warsztatów. Już teraz można zapoznać się natomiast z planowanymi prezentacjami.

Udział w SEConference jest całkowicie bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja na stronie konferencji. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym konferencji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)