SEGA dalej rozdaje gry, tym razem między innymi Condemned i Binary Domain

Strona głównaSEGA dalej rozdaje gry, tym razem między innymi Condemned i Binary Domain
18.02.2016 21:29
Binary Domain
Binary Domain

Akcje towarzyszące zmaganiom strategów w gry firmy SEGA, nazwanych dumnie Make War Not Love, trwają w najlepsze. Dla kolekcjonerów dobrych i darmowych tytułów komputerowych najważniejsza w tym wszystkim jest nie walka o bezpłatne DLC dla WH40K: Dawn of War II, Total War: Atilla czy Company of Heroes 2, ale pakiety kodów na Steam, które można tutaj pozyskać. Nie zapomnijcie o drugiej turze rozdawnictwa.

bEKRKQZh
Binary Domain
Binary Domain

Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami w pierwszym rzucie dodać do kolekcji można było klasyczny automatowy hit Golden Axe, platformówkę Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit oraz kultowe w pewnych kręgach Jet Set Radio. Zgodnie z zapowiedziami, teraz dołożono do tego bardzo niedocenioną futurystyczną strzelankę Binary Domain, tak zwaną chodzoną bijatykę Streets of Rage II, a także całkiem niezły horror Condemned: Criminal Origins. Zmienił się jednak przy tym sposób aktywacji produkcji na Steam.

O ile wcześniej wystarczyło po prostu kliknąć Zainstaluj przy którejś z promocyjnych pozycji w sklepie, aby automatycznie stać się posiadaczem wszystkich z paczki, teraz należy podać działający adres poczty elektronicznej. Tym samym wstępnie wyraża się również chęć otrzymywania informacji od firmy SEGA, niekoniecznie już w związku z trwającą akcją Make War Not Love. Po raz kolejny godzimy się na wieści drogą elektroniczną klikając w odnośnik w podesłanej wiadomości. Potem pozostaje tylko czekać na same kody do wklepania. Nie przyjdą natychmiast. Trzeba będzie poczekać.

bEKRKQZj

Zdradzono oczywiście od razu tytuły, których możemy spodziewać się po trzeciej turze globalnej wojny, a więc w nadchodzącą sobotę wieczorem. W skład zestawu wejdzie lekko przykurzona strzelanka 2D Gunstar Heroes, niezła graficznie, a do tego nie taka stara gra akcji Renegade Ops, a także całkiem krwawy projekt Viking: Battle for Asgard. Jeśli ktoś śledził promocje, łącznie stanie się posiadaczem dziewięciu całkiem zajmujących dzieł, a do tego pamiętajcie o okazjonalnych promocjach na wybrane produkty Segi. Aż 80% taniej powinno udać się kupić przykładowo RPG Alpha Protocol.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKRKRaf