SEGA rozdaje swoje gry na PC: Golden Axe, Jet Set Radio i inne

SEGA rozdaje swoje gry na PC: Golden Axe, Jet Set Radio i inne

Golden Axe
Golden Axe
17.02.2016 09:06, aktualizacja: 18.02.2016 21:07

SEGA poczuła walentynkowy nastrój i postanowiła zacząć rozdawać za darmo swoje starsze tytuły na PC. Wszystko w ramach promocji Make War Not Love, w której o bezpłatne DLC dla swojej ulubionej strategii rywalizują miłośnicy WH40K: Dawn of War II, Total War: Atilla i Company of Heroes 2. Z grubsza chodzi o liczbę przeprowadzonych wojen. Wszyscy jednak przy okazji mogą zgarniać na Steam bardzo ciekawe bonusy.

Golden Axe
Golden Axe

W pierwszym rzucie do pozyskania jest klasyczna automatowa bijatyka Golden Axe, niezwykła gra zręcznościowa z postaciami na rolkach Jet Set Radio, jak również platformówka Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit wraz z dodatkami. Aby dodać wszystkie do kolekcji należy po prostu przejść na stronę któregoś z wymienionych produktów i wcisnąć przycisk Zainstaluj. Do naszej biblioteki przypisany zostanie od razu każdy z nich. Tym samym oszczędzamy prawie 30 euro. To jednak nie koniec.

W czwartek SEGA wyda kolejne prezenty i tutaj też warto się będzie przeklikać. Przyszykujcie się na kolejną bijatykę, czyli Streets of Rage II, starawe, lecz wciąż straszne Condemned: Criminal Origins, a także bardzo niedocenioną strzelankę z robotami w rolach głównych złych, świetne Binary Domain. Przy okazji stopniowo uruchamiane będą na Steam spore promocje na wybrane gry z oferty wydawcy.

Akcja Make War Not Love rozpisana została na trzy rundy, a każdej towarzyszyć mają niespodzianki. Pierwsza za nami, więc warto się pośpieszyć z dodaniem tytułów do konta. Druga nadchodzi i tutaj darmowe projekty już poznaliśmy. Pozostaje zagadkowa trzecia. Logicznie myśląc, należy nastawić się na coś z klasyki, typu Altered Beast, Comix Zone lub może Shadow Dancer, a do tego parę nowszych propozycji. Wszystko wyjaśni się w sobotę. Gdybyście mieli teraz wybierać, co byście chcieli otrzymać?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)