Seminarium: 60 lat przemysłu informatycznego w Polsce

Seminarium: 60 lat przemysłu informatycznego w Polsce

Wojciech Kowasz
04.12.2009 16:54, aktualizacja: 04.12.2009 17:52

Rocznica 60 lat polskiego przemysłu informatycznego będzie tematem zbliżającej się sesji postscriptum po tegorocznych Jesiennych Spotkaniach Polskiego Towarzystwa Informatycznego, która odbędzie się 7 grudnia w Warszawie. Zainteresowani będą mogli obejrzeć transmisję on-line.

Rocznica może nie całkiem okrągła - można się spierać, czy 59, czy 61, ale powodzenie sesji historycznej na Jesiennych Spotkaniach PTI w Mrągowie sprawiło, że organizatorzy postanowili tradycyjną sesję postscriptum odbywającą się po Jesiennych Spotkaniach w Warszawie oddać animatorowi Sekcji Historycznej PTI – Jerzemu Nowakowi. Podczas spotkania omówione zostaną między innymi takie tematy jak powstanie informatyki w Polsce, rozwój przemysłu informatycznego, informatyka w uczelniach, administracji, bankach, główne ośrodki rozwoju informatyki w Polsce oraz problemy konstruktorów.

Udział w seminarium jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Warto wspomnieć, że zainteresowani będa mogli alternatywnie obejrzeć spotkanie w Internecie dzięki transmisji on-line. Więcej informacji można znaleźć na stronie spotkania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)