Sennheiser GSP 370 i GSP 670 dostępne w Polsce. To słuchawki z najwyższej półki

Sennheiser GSP 370 i GSP 670 dostępne w Polsce. To słuchawki z najwyższej półki

Sennheiser wprowadza na polski rynek nowe słuchawki dla graczy, fot. materiały prasowe
Sennheiser wprowadza na polski rynek nowe słuchawki dla graczy, fot. materiały prasowe
Redakcja
07.11.2019 15:00

Sennheiser podczas Audio Video Show 2019 zaprezentuje najnowsze modele zestawów słuchawkowych dla graczy. Sennheiser GSP 370 i Sennheiser GSP 670 to sprzęt z najwyższej półki, który jest bezprzewodowy i zapewnia świetną jakość dźwięku.

Obydwa zestawy słuchawkowe są kompatybilne z komputerami PC, konsolą Sony PlayStation 4 oraz komputerami Mac (za pośrednictwem Bluetooth).

GSP 670: bezprzewodowa wolność dla graczy

Bezprzewodowa technologia wykorzystywana w GSP 670 opiera się na opracowanym przez firmę Sennheiser połączeniu o niskiej latencji. Dzięki sparowaniu z dołączonym adapterem USB – GSA 70 - użytkownicy doświadczą transmisji dźwięku z niemal zerowym opóźnieniem. Takie rozwiązanie zapewnia kompatybilność zarówno z komputerami PC, jak i Sony PlayStation 4. Zestaw słuchawkowy jest również wyposażony w Bluetooth, aby jednocześnie łączyć się z bezprzewodowymi urządzeniami, takimi jak smartfony i tablety. Gracze mogą odbierać połączenia za pomocą jednego przycisku i bezproblemowo wrócić do gry, gdy zakończą rozmowę.

Sennheiser GSP 670, fot. materiały prasowe.
Sennheiser GSP 670, fot. materiały prasowe.

Z GSP 670 użytkownicy mogą cieszyć się najwyższą jakością dźwięku Sennheiser. Zamknięta konstrukcja słuchawek zapewnia głębokie basy bez straty na jakości średnich i wysokich częstotliwości. Aby uzyskać jeszcze bardziej spersonalizowany dźwięk, Sennheiser oferuje oprogramowanie Gaming Suite dla systemu Windows. Narzędzie to zapewnia dostęp do różnych trybów dźwięku przestrzennego, korektora dźwięku, różnorodnych opcji mikrofonu i gotowych do użycia ustawień dla popularnych gatunków muzycznych czy warunków odsłuchowych.

Aby zapewnić najwyższy komfort podczas długich sesji gamingowych, poduszki nauszników są obszyte chłodzącym materiałem zamszowym, który zapobiega przyklejaniu się słuchawek do skóry. Wykorzystanie sztucznej skóry na bokach poduszek pozwala zaś zredukować hałas otoczenia. W połączeniu z inteligentnym metalowym systemem zawiasów, GSP 670 idealnie dopasowuje się do każdego rozmiaru głowy i kształtu twarzy. To sprawia, że GSP 670 jest idealnym rozwiązaniem dla graczy, którzy nie uznają kompromisów, ale jednocześnie chcą korzystać ze wszelkich udogodnień, jakich dostarczają bezprzewodowe zestawy słuchawkowe.

Żywotność baterii – do 20 godzin przez Bluetooth i do 16 godzin przez połączenie za pośrednictwem adaptera USB – pozwala na długie sesje gamingowe. Inteligentne zarządzanie baterią wykrywa, kiedy zestaw słuchawkowy jest używany i automatycznie włącza lub wyłącza go, aby zmaksymalizować czas pracy baterii. GSP 670 obsługuje szybkie ładowanie przez USB: po 7 minutach ładowania zestaw słuchawkowy może działać przez kolejne 2 godziny. Słuchawki mogą być również używane podczas ładowania i mogą działać na kablu nawet bez adaptera USB podłączonego do systemu.

Sennheiser GSP 370: aż do 100 godzin żywotności baterii!

Dzięki niskiemu zużyciu energii i wbudowanej wydajnej baterii, zestaw GSP 370 może pochwalić się wyjątkowym czasem pracy bez ładowania – aż do 100 godzin! Gracze, którzy grają średnio 4 godziny dziennie, z GSP 370 mogą nie ładować słuchawek nawet przez ponad 3 tygodnie! GSP 370 posiadają wejście micro-USB (kabel dołączony jest do zestawu). Słuchawki mogą być używane podczas ładowania.

Sennheiser GSP 370, fot. materiały prasowe.
Sennheiser GSP 370, fot. materiały prasowe.

Dołączony do zestawu adapter USB zapewnia bezprzewodowe połączenie o niskiej latencji i gwarantuje niezawodną transmisję dźwięku z opóźnieniem bliskim zeru. To sprawia, że zestaw ten idealnie pasuje do gier, w których istotny jest szybki czas reakcji.

Zestaw słuchawkowy GSP 370 oparty jest na tych samych zamkniętych przetwornikach, co wielokrotnie nagradzany model GSP 300. Zastosowany algorytm cyfrowego przetwarzania dźwięku poprawia wrażenia dźwiękowe, zapewniając użytkownikom wyjątkowo głębokie basy i przejrzystość akustyczną. Aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, oprogramowanie Sennheiser Gaming Suite dla Windows oferuje różne tryby dźwięku przestrzennego, korektor, opcje mikrofonu i gotowe ustawienia dla typowych gatunków i sytuacji, pozwalając dostosować dźwięk do własnych preferencji.

Podobnie jak wszystkie inne zestawy gamingowe Sennheisera, GSP 370 posiada mikrofon z redukcją szumów, który aktywnie minimalizuje odgłosy tła. Można go wyciszyć, podnosząc mikrofon do góry. Dźwięk jest zsynchronizowany z regulacją głośności w systemie Windows i można go intuicyjnie ustawiać za pomocą zintegrowanego pokrętła głośności umiejscowionego na nauszniku.

Sennheiser zaprojektował GSP 370 z myślą o komforcie noszenia. Dzielony, wyściełany pałąk zmniejsza nacisk na czaszkę, a piankowe poduszki nauszne zapewniają dopasowanie i izolują hałas otoczenia. Zaawansowany system zawiasów automatycznie dopasowuje słuchawki do kształtu twarzy. Nauszniki zaś są ukształtowane i ustawione tak, aby idealnie przylegać do ucha. Dzięki temu zestaw słuchawkowy jest wygodny w użyciu nawet podczas długich sesji grania.

Cena i dostępność

Sennheiser GSP 370 są dostępne w sklepie internetowym sennheiser.pl w katalogowej cenie detalicznej 849 zł. Słuchawki Sennheiser GSP 670 — w katalogowej cenie 1499 zł. Na polskiej stronie producenta headset GSP 670 dla pierwszych 60 klientów będzie również dostępny w specjalnym zestawie promocyjnym przygotowanym razem ze wspieraną przez Sennheiser organizacją e-sportową PRIDE.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)