Service Pack 1 dla Expression Web 3

Wojciech Kowasz

24.11.2009 11:57, aktual.: 24.11.2009 12:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Microsoft udostępnił do pobrania Service Pack 1 dla pakietu Expression Web 3.

Expression Web to narzędzie firmy Microsoft przeznaczone do tworzenia stron internetowych, obok SharePoint Designer jeden z następców programu FrontPage. Expression Web ma być w zamierzeniach producenta konkurencją dla programu Adobe Dreamwaver, uzupełnianą przez rozwijane równolegle produkty Expression Blend i Expression Design. Program pozwala tworzyć strony metodą WYSIWYG, czyli bez konieczności znajomości HTMLa i CSS. Duży nacisk położono na zgodność ze standardami, m.in. w stosunku do CSS. Wspiera technologie ASP .NET 2.0, AJAX, PHP i Silverlight.

Service Pack 1 wnosi przede wszystkim sporo poprawek do zauważonych problemów, ale także kilka usprawnień. Między innymi pojawiła się obsługa rozszerzeń, szablonów Drupal i CakePHP oraz modułów Web Slice i tagów META w Internet Explorer 8. Pełna lista poprawek i nowości dostępna jest na stronie pomocy techniczej Microsoftu w artykule KB976594. Service Pack 1 można pobrać z centrum pobierania Microsoftu.

60-dniową wersję ewaluacyjną Expression Web 3, jak i innych składników pakietu Expression Studio 3 można pobrać z naszego vortalu w odpowiednich kategoriach działu PROGRAMY.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)