Service Pack 1 dla Visual Studio 2010 już dostępny w MSDN

Service Pack 1 dla Visual Studio 2010 już dostępny w MSDN

Wojciech Kowasz
08.03.2011 18:41

Microsoft udostępnił dodatek Service Pack 1 dla Visual Studio 2010. Od dzisiaj mogą go pobierać subskrybenci MSDN, w czwartek będzie dostępny publicznie.

Pierwszy Service Pack do środowiska programistycznego Microsoftu wprowadza usprawnienia w narzędziach do obsługi Silverlight 3 i 4 oraz zawiera specyficzne dla Windows 7 interfejsy Microsoft Foundation Class do obsługi Direct2D, DirectWrite i Windows Animation. Wraca lokalny Help Viewer, debiutuje natomiast obsługa IntelliTrace w projektach 64-bitowych i SharePointa oraz testy jednostkowe w projektach .NET 3.5. Wraz z SP1 udostępniony został także Feature Pack umożliwiający integrację oprogramowania Team Foundation Server z Project Server. Jest on dostępny dla użytkowników Visual Studio Ultimate, podobnie jak Load Test Feature Pack oferujący funkcje do testowania obciążenia aplikacji bezpośrednio w Visual Studio.

LightSwitch, który wspomaga tworzenie aplikacji Silverlight dla różnych platform (w tym chmur obliczeniowych) nie został jeszcze wydany - jego druga beta ma się pojawić w najbliższych tygodniach. Szerzej o tym projekcie pisaliśmy przy okazji wydania pierwszej bety w sierpniu 2010 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)