SharePoint Designer 2010 dostępny bezpłatnie w wersji angielskiej

SharePoint Designer 2010 dostępny bezpłatnie w wersji angielskiej

Wojciech Kowasz
23.04.2010 11:41

Microsoft udostępnił do pobrania finalną wersję aplikacji SharePoint Designer 2010, która - co najważniejsze - nadal pozostaje bezpłatna. Na razie dostępna jest tylko wersja angielska.

SharePoint Designer 2010 to członek rodziny Office, następca znanego i popularnego programuFrontPage, a od wersji 2007 zupełnie darmowe narzędzie Microsoftuprzeznaczone do tworzenia stron internetowych i aplikacjipracujących na platformie SharePoint. Program umożliwia swobodnąedycję praktycznie każdej podstrony witryny pracy grupowej WindowsSharePoint Server 3.0 i Office SharePoint Services pozwalającna naprawdę daleko posuniętą personalizację witryny. Jest to teżprzystępna alternatywa dla samodzielnego programowania przepływówpracy - a to za sprawą kreatora oferującego w tym zakresiepodstawowe, najczęściej wykorzystywane narzędzia.

SharePoint Designer 2010 w wersji angielskiej można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Programowanie -> Tworzenie stron i aplikacji internetowych. Na stronie pobierania udostępniamy także poprzednią wersję 2007, która dostępna jest w języku polskim.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)