Sieć Play udostępnia swoje aplikacje na Windows Phone

Sieć Play udostępnia swoje aplikacje na Windows Phone

Sieć Play udostępnia swoje aplikacje na Windows Phone
09.04.2014 12:21

Pojawiły się długo oczekiwane przez użytkowników sieci Play aplikacje na system mobilny od Microsoftu. Najgorętszym tematem jest oczywiście program do zarządzania kontem, który znajdował się w produkcji zdecydowanie za długo. Świadczyć o tym może chociaż to, że jakiś czas temu powstała nawet nieoficjalna aplikacja dla użytkowników tej sieci.[img=x3]Pierwszą omawianą aplikacją jest Play24. Program oferuje bogate możliwości sprawdzenia stanu konta i pakietów, a także pełne zarządzanie usługami. W tym miejscu sprawdzimy także nasze faktury, historię połączeń oraz ustawimy blokady numerów premium. Użytkownicy na kartę mogą doładować przez aplikację środki na swoje konto. Całość działa płynnie i wykonana jest estetycznie. Brakuje jedynie obsługi dynamicznego kafelka, aczkolwiek ta funkcja ma zostać udostępniona w kolejnej wersji. Transmisja danych w aplikacji jest bezpłatna.

350048948343498689

Drugą nową aplikacją od Play jest Nawigacja Play, czyli zmodyfikowana wersja nawigacji NaviExpert. Oprogramowanie dostępne jest online, ale tu również transfer danych jest za darmo. Niestety, sama aplikacja jest bezpłatna tylko przez 30 dni, a miesięczna opłata wynosi 13,99 zł i jest doliczana do rachunku. Same opcje są ciekawe, nawigacja obejmuje ruch samochodem, pieszo oraz za pomocą komunikacji miejskiej. Udostępniona jest także informacja o fotoradarach i ważnych punktach w okolicy. Trzeba jednak przyznać, że pomysł jest interesujący, ale samo oprogramowanie nie wytrzymuje konkurencji ze strony świetnej, darmowej nawigacji od Nokii.

350048948343629761

Obie aplikacje Play24 i Nawigacja Play dostępne są w markecie Windows Phone zarówno dla nowych systemów 8 i 8.1, jak i dla starszej wersji Windows Phone 7.5.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)