Sins of Dark Age dostępne w Early Access na Steamie

Sins of Dark Age dostępne w Early Access na Steamie

Sins of Dark Age dostępne w Early Access na Steamie
Karolina Kowasz
17.03.2014 12:49

Jeżeli komuś znudziła się Dota 2 albo League of Legends, to mamy dla niego nową propozycję. Właśnie pojawiła się na Steamie gra Sins of Dark Age. Póki co w Early Access, ale oznacza to, że możemy oczekiwać jej finalnej wersji w stosunkowo niedługim czasie.

Sins of a Dark Age Early Access Trailer

Tytułowe grzechy średniowiecza są strategią fantasy, która wyszła ze studia Ironclad Games, twórców hitu Sins of a Solar Empire. Gra, będąca połączeniem RTS-a i MOBA, polega na bitwach pięcioosobowych drużyn, składających z czterech bohaterów oraz dowódcy, który skupia się na zbieraniu surowców, budowaniu budynków oraz szkoleniu i dowodzeniu słabszymi jednostkami.

Nie da się ukryć, że jest to kolejna gra z mikropłatnościami. Rzeczy, takie jak skórki, można zakupić w sklepie, znaleźć w skrzyniach bądź utworzyć je ze zdobytych materiałów.

Gra nie oferuje nam żadnego trybu fabularnego. Poza standardowymi rozgrywkami, gracze mogą połączyć swoje siły w walce z komputerem. Istnieje możliwość potyczek z botami bądź odegrania jednego ze scenariuszy, jak obrona zamku, w której, poza obroną budowli, trzeba szukać materiałów do jej odbudowy.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w walkach, możecie dostać wersję we wczesnym dostępie tutaj, w cenie 4,99 euro. Osoby, które zdecydują się na zakup Early Access, otrzymają jeden z trzech powitalnych pakietów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)