Sklep Muve w nowej odsłonie. Są promocje, osiągnięcia i program lojalnościowy

Sklep Muve w nowej odsłonie. Są promocje, osiągnięcia i program lojalnościowy

29.07.2015 12:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kto nie idzie do przodu, ten się cofa i taką zasadę wyznają również nasze rodzime sklepy internetowe. Popularna platforma cyfrowej (choć nie tylko) dystrybucji Muve.pl wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów, próbując zmienić się na lepsze. Z okazji odświeżenia serwisu, jak też wprowadzenia nowej funkcjonalności, ruszyły oczywiście promocje. Przemyślany na nowo system na pewno przyciągnie na dłużej fanów gier.

Obraz

Inna szata graficzna to nie jedyna szybko zauważalna zmiana, bo wielu zapewne od razu złapie też bakcyla zdobywania osiągnięć, które dodano. Inną ciekawą sprawą jest Kompania, czyli przemodelowany program lojalnościowy, obmyślony dla starych i nowych fanów Muve. Ci pierwsi swoje konta błyskawicznie przeniosą do nowego systemu, a drudzy zaczną zbierać punkty do wymiany na cenne nagrody. Dla zainteresowanych przewidziany został 5% zwrot z każdego zamówienia (przeliczany jednak na punkty, nie pieniądze), plus naturalnie katalog nagród. Co dobre, na bieżąco widać, na co gracza akurat stać, bo strona zgrabnie przelicza dorobek i podsuwa propozycje na zniżki czy akcesoria. Hazardziści mogą zaś brać udział w aukcjach.

Pomimo całkiem długiego okresu testów beta, nie wszystko jeszcze będzie działać tak, jak należy. Projektanci wykonali niemniej dobrą robotę, oddając do dyspozycji użytkowników funkcje pozwalające na spersonalizowanie sklepu, jak również zżycie się z nim oraz społecznością miłośników świata elektronicznej rozrywki. Warto zauważyć ponadto, że Muve doczekało się ładnego skalowania w przeglądarkach na urządzeniach przenośnych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)