Skyfire 1.5 z najnowszym Flashem i Silverlightem na pełnym ekranie

Skyfire 1.5 z najnowszym Flashem i Silverlightem na pełnym ekranie

Wojciech Kowasz
09.12.2009 20:50, aktualizacja: 09.12.2009 21:14

Skyfire - mało znana, ale ciekawie prezentująca się przeglądarka mobilna dla urządzeń z Windows Mobile i Symbianem doczekała się kolejnego wydania i kilku ważnych zmian.

Po uruchomieniu Skyfire 1.5 od razu widać zmodyfikowany interfejs użytkownika, który wygląda trochę jak hybryda Opery Mobile i nowego mobilnego Internet Explorera. Przeprojektowano układ przycisków, dzięki czemu praca z nową przeglądarką jest teraz bardziej komfortowa na urządzeniach z ekranami dotykowymi. Wreszcie pojawił się też tryb pełnoekranowy dostępny pod przyciskiem opcji (tylko w wersji dla ekranów dotykowych). Pod maską na użytkowników najnowszego Skyfire również czekają zmiany - między innymi obsługa Flash 10 i Silverlight 3.0. Jest też bardzo przydatna, a często niestety pomijana funkcja czuwająca nad tym, by pojawiająca się po kliknięciu w pole tekstowe klawiatura ekranowa tego pola nie przysłaniała. Standardowo producent zapewnia także, że poprawiona została wydajność przeglądarki.

Najnowszą wersję Skyfire 1.5 można pobrać ze strony domowej przeglądarki bezpośredno na urządzenie lub najpierw pobrać na komputer, a później zainstalować na urządzeniu. Póki co wersja ta obsługuje jedynie urządzenia z systemem Windows Mobile 5-6.5. Wersja 1.5 na telefony Nokia z systemem Symbian S60 3rd/5th Edition ma zostać wydana wkrótce - niestety nie wiadomo dokładnie, kiedy to nastąpi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)