Skyfire 3.0 dla Androida z rozszerzoną obsługą Facebooka

24.11.2010 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ukazała się wersja 3.0 popularnej przeglądarki internetowej Skyfire dla Androida. Wprowadzono między innymi rozszerzoną obsługę Facebooka.

Skyfire to przeglądarka internetowa dostępna dla takich systemów jak systemów iOS, Android czy Symbian. Najnowsza aktualizacja dla systemu firmy Google wprowadza szereg nowości, między innymi rozszerzoną obsługę Facebooka. Możemy więc w ułatwiony sposób dodawać materiały do swojego konta, przeglądać ulubione strony znajomych, a także nowości z kanałów RSS czy korzystać z przycisku „Lubię” podczas przeglądania witryn internetowych. Zintegrowano również pasek wyszukiwarki OneSearch w Skyfire z Facebookiem.

Przeglądarka Skyfire stała się popularna w dużej mierze dzięki możliwości oglądania materiałów wideo we Flashu. Po jej wprowadzeniu do e-sklepu App Store liczba pobrań była tak wielka, że producent musiał zablokować do niej dostęp. Nieco inaczej sytuacja ma się w Androidzie, gdzie użytkownicy mogą korzystać bez ograniczeń z Flasha. Być może właśnie dlatego Skyfire stawia na integrację z Facebookiem - aby w ten sposób przyciągnąć nowych klientów. Najnowsza wersja przeglądarki przeznaczona jest dla systemu Android w wersji minimum 2.0.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)